Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośny trzeci bieg 660 96r.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Głośny trzeci bieg 660 96r.

    Witam
    Od pewnego czasu zauważyłem w mojej tenerce wyraźnie głośniej pracujący trzeci bieg. Cała skrzynia chodzi bez zarzutów(nie zgrzyta – biegi wchodzą bez problemu). Jednak trójka jest wyraźnie głośniejsza od innych biegów – stąd moje pytanie czy to taki urok tego motoru w co raczej wątpię czy może oznaka nadchodzącego problemu. Silnik zalany Motulem 5100 10W40 – może w oleju tkwi problem. Jeżeli ktoś spotkał się z podobna sprawą proszę o info.
    PZDR
    „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

    #2
    Widocznie latała sporo po mieście bo standartowo to 5' pierwsza się odzywa.jeżeli to nie jest głośne buczenie to paniki nie ma,od problemu dzieli Cię jeszcze kilkanaście tysięcy a usunięcie polega na wymianie obu współpracujących trybów w skrzynce.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez gruby88 Zobacz posta
      Witam
      Od pewnego czasu zauważyłem w mojej tenerce wyraźnie głośniej pracujący trzeci bieg. Cała skrzynia chodzi bez zarzutów(nie zgrzyta – biegi wchodzą bez problemu). Jednak trójka jest wyraźnie głośniejsza od innych biegów – stąd moje pytanie czy to taki urok tego motoru w co raczej wątpię czy może oznaka nadchodzącego problemu. Silnik zalany Motulem 5100 10W40 – może w oleju tkwi problem. Jeżeli ktoś spotkał się z podobna sprawą proszę o info.
      PZDR
      Co do wypowiedzi piotr13 to się zgadzam w 100%, bo po mieście to przeważnie się jeździ między drugim a trzecim biegiem. A co do oleju jak by miała głośniej pracować skrzynia to by pracowała głośno na wszystkich biegach .
      .

      Komentarz

      Pracuję...
      X