Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

norwegia 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    norwegia 2014

    wybiera się ktoś do Norwegii w tym roku, chętnie bym się podłączył,albo częściowo podłączył, jazda w pojedynkę już mi się znudziła ;-)

    wszelkie propozycje mile widzie, mnie interesuje tylko "Drabina Troli" tam muszę być,

    pozdrawiam
    sigpic

    #2
    Zamieszczone przez ksenon Zobacz posta
    wybiera się ktoś do Norwegii w tym roku, chętnie bym się podłączył,albo częściowo podłączył, jazda w pojedynkę już mi się znudziła ;-)

    wszelkie propozycje mile widzie, mnie interesuje tylko "Drabina Troli" tam muszę być,

    pozdrawiam
    jeżeli tylko po to to czy jest sens.. w europie znajdziesz dużo więcej piękniejszych dróg...
    www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
    www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez ex1 Zobacz posta
      jeżeli tylko po to to czy jest sens.. w europie znajdziesz dużo więcej piękniejszych dróg...
      zgadzam sie w zupelnosci
      Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez ex1 Zobacz posta
        jeżeli tylko po to to czy jest sens.. w europie znajdziesz dużo więcej piękniejszych dróg...
        tak ma to sens, bo mam trzy trasy w europie na których muszę być przed śmiercią i to jest właśnie jedne z nich, wiem ze jest wiele innych tras, lepszy itp, ale musisz popatrzeć na mapie gdzie mieszkam, mam po prostu wszędzie daleko
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Dobry cel. Też mam plan przejechać najsłynniejszymi trasami.
          Zerknij tutaj, może coś się przyda:

          Zapraszam do mnie do Sarpsborga po drodze
          Pozdro!

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez ksenon Zobacz posta
            mam po prostu wszędzie daleko
            Nad może masz blisko

            Komentarz


              #7
              te bagno północne morzem nazywasz
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Witam, Ja wyruszam w tym roku na fajną trasę po norwegii, jadę z Oslo do Eidfjord
                P_20130720_121700.jpgP_20130720_094014.jpgP_20130719_171359.jpg
                To foty z zeszłego roku z wypadu Huska smr 510 Miejsce magiczne do tego stopnia że zostałem tam 2 dni i eszcze kolega dojechał z Oslo to tylko 330km więc co tam. Planowane zostać ze 2 dni, chcę rozbić namiot na szczycie skąd zrobiłem zdjęcie z widokiem na wszystko... Do wyboru 3 drogi z oslo, Screenshot 2014-03-08 23.40.45.jpg
                ja jechałem przez kongsberg, polowa drogi prosta a reszta juz kręta, sama przyjemność nie nudzi się...
                Następnym celem jest Odda i słynny język trolla
                trolltunga-kayası_541905.jpg
                niestety idzie się tam 6 lub 12 h w zależności od wybranej drogi, planowany nocleg na szczycie do wyboru namiot lub domek za 150 kr za osobę. Screenshot 2014-03-08 23.52.43.jpg
                Potem bergen ale nie ma szczegółowego planu zwiedzania itp.
                Screenshot 2014-03-08 23.54.10.jpg
                Z bergen jeśli ktoś lubi nurkowanie propozycja pada na
                P_20130722_132252.jpg
                Piasek w norwegii jest na wage złota więc takie plaże to przynajmniej dla mnie coś niezwykłego więc jeśli połączymy to z gopro i czystą wodą to miło się wspomina, minus to zimna woda czyli teraz planuje kupić piankę, zegarek pokazywał że woda ma 17 C ale na filmach mocno zwalniało mi serce więc może mieć mniej, płetwy i maska też lepiej mieć na wyposażeniu

                byłem tam w miejscu gdzie na spokojnie ponad 10 metrach dalej było widać piaszczyste dno
                Oczywiście zabieram wędkę żeby obiady łapać w miarę możliwości.
                Screenshot 2014-03-09 00.47.41.jpg
                Dalej Geirangerfjorden i rejs wycieczkowcem,
                Screenshot 2014-03-09 00.52.33.jpg
                Ĺlesund i The Atlantic Road i To na tyle planów (moich i realnych) tzn. ja lece teresa i nic mnie nie zatrzyma, jedynie brak nogi, ręki albo awaria teresy. Jest 30% szansy że z polski dojadą z Gliwic 2 afryki, ponadto kolega z dziewczyną chce jechać ta trasę vw t3 4x4 ale 100% pewności nie ma, on chce dojechać do Bodř i popłynąć promem na lofoten a to ponad 1000 dodatkowych km plus powrót. Jestem otwarty na modyfikacje trasy jeżeli się ktoś chce dołączyć, daty też jeszcze nie ustalam ale na pewno jakoś w wakacje.
                Ostatnio edytowany przez lucyfer8888; 3420.

                Komentarz


                  #9
                  Oglądając ten film złapałem się na tym że jak się wynurzałeś żeby zaczerpnąć powietrza a kamera dalej była pod wodą to czułem brak powietrza w płucach i czekałem z niecierpliwością kiedy się wreszcie wynurzysz żebym mógł też nabrać powietrza , dziwne uczucie.

                  Komentarz


                    #10
                    do mnie do rřyken maja doleciec ciezkie sprzety z polski i razem jedziemy na preikestolen a potem dalej w kierunku atlantyckiej, potem mam ochote spenetrowac Hitre i Trondheim i jazda w dol
                    Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X