Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prędkościomierz nie działa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Pytanie może głupie, ale dla mnie istotne. Czy te skrzydełka blaszki mają wchodzić pomiędzy te wystające elementy w feldze? czy NA wystające elementy w feldze?
    secretgarage.pl

    Komentarz


      #32
      Też dołączę do tematu.

      660,licznik taki jak w Super Tenere. Od pewnej prędkości wskazówka skacze po skali.
      Ślimak i linka nowe. Wszystko przesmarować i chodzi lekko.

      Gdzie szukać przyczyny?

      Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


        #33
        NIkt nie pamięta jak prawidłowo zamocować tą blaszkę? Czy te wypustki w blaszce powinny być pomiędzy wypustkami w feldze?
        secretgarage.pl

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez dejv667 Zobacz posta
          Też dołączę do tematu.

          660,licznik taki jak w Super Tenere. Od pewnej prędkości wskazówka skacze po skali.
          Ślimak i linka nowe. Wszystko przesmarować i chodzi lekko.

          Gdzie szukać przyczyny?
          A nie masz już zjedzonego ślimaka w napędzie? Korozja i przebieg potrafią je zamordować.

          Komentarz


            #35
            Ślimak jest nowy. Regularnie rozbierany, czyszczony i smarowany. Sam licznik działa tylko wskazówka od 100kmh sobie lata w zakresie 100-120. Im szybcirj tym dalej skacze.

            Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #36
              Rozebrałem prędkościomierz, naciągnąłem sprężynę - i teraz szybkościomierz w ogóle nie działa. widać spręzyna trzyma na tyle mocno, że napęd nie ma siły jej ruszyć ;/

              Komentarz


                #37
                Podepne się do tematu. Przestał mi działać prędkościomierz. Po odkręceniu linki okazało się że pękła. Kupiłem więc nową wymieniłem i nadal nic. Jak pokręcę kołem linka się kręci jak przykręce do zegarów brak wskazań. Po włożeniu w zegary urwanej linki i podkręceniu zegary działają . Mam zatem pytanie do bardziej doświadczonych kolegów. Gdzie może tkwić problem

                Komentarz


                  #38
                  Ślimak.
                  Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                  Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                  Komentarz


                    #39
                    Slimak w kole czy w zegarach? linka się obraca jak pokręcisz kołem a linki w palcach sie utrzymać nie da. Rowniez w zegarach linka porusza wskazówką a razem niestety nie trybi

                    Komentarz


                      #40
                      Weź podłącz wiertarkę od dołu. Jeżeli rozbujasz prędkościomierz tak do 60-80 to ślimak w kole
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        #41
                        ok dzięki za podpowiedz.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X