Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dog Bones

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Dog Bones

    Witam
    Od niedawna jestem posiadaczem Teresy. Niestety moje własne zawieszenie jest dość kuse (wzrost 176) i chciałbym ją obniżyć o 3- 4cm bo dreptam na niej ledwo ledwo na paluszkach.
    Poczytałem trochę na forum na ten temat, ale są to dość stare posty.
    Mam dwa pytania:
    1. O ile musi być dłuższy dog bones aby obniżyć o tyle moto?
    2. Ma ktoś może takie na zbyciu lub je wykonuje ?

    #2
    1cm dłuższe dogbonesy powinny styknąć, najprościej wyjąć oryginalne i dorobić z płaskownika
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      #3
      Tylko lepiej z jakiejś lepszej stali
      Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
      Adwenczur Klab FB
      Adwenczur Klab w sieci

      Komentarz


        #4
        ja obniżałem swoją o 4 cm w tamtym roku. dogbones wykonał mi forumowicz: "mihaz"
        jestem zadowolony kosztowały coś około 40 zł napisz do niego polecam.

        Komentarz


          #5
          mam gdzieś stare po poprzednim właścicielu, o ile obniżone to nie wiem, wywaliłem zaraz po zakupie.
          Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz na PW, mogę podesłać.
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #6
            Witam. A gdzie sie to montuje? ja też mam 176 i czasami jest problem bo nóg brakuje? Sprawdza się to?

            Komentarz


              #7
              Witam

              Ja mam natomiast odwrotnie.Mam 188cm i czuje sie troche jak na motorynce.Zastanawia mnie czy wszystkie Xtz 660 sa tak niskie czy to z moja jest cos nie tak?Czy to normalne ze przy moim wzroscie siedzac mam w pelni oparte stopy oraz lekko ugiete kolana.

              Pozdrawiam

              Komentarz

              Pracuję...
              X