Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

kupię xtz 660 czy warto??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    kupię xtz 660 czy warto??

    Witam wszystkich serdecznie! (to mój pierwszy post)

    Jak sądziecie, czy warto kupić tańszy egzemplarz i doinwestować?? czy lepiej szukać "perełki" (22 kkm) ??


    Podaję trzy linki do interesujących mnie modeli, proszę o wasze opinie....







    Myśląc o ostatnim egzemplarzu (czerwono-białym) - czy warto kupić najtańszy i rozebrać gruntownie... wyczyścić, pomalować ramę (może i owiewki)... domyślam się że mechanik zrobi to za krocie... Ja jestem na niego skazany... może ktoś z was chciałby pogrzebać za opłatą rzecz jasna...??

    Wreszcie, może ktoś z was chce się pozbyć przyzwoitej Tereski w rozsądnych pieniązkach?? (to moje pierwsze moto - więc w grę wchodzi raczej XTZ 660 ) pomóżcie noobowi... muszę w tym roku zacząć jeździć - zwlekam już drugi rok od zdobycia prawka :/

    #2
    Zapraszamy do powitalni.
    Ogólnie to teresy bym nie kupił bo to brak mocy ale jeśli już i w tym przypadku to brał bym tą najtańszą, wsadził 4 tys w remont silnika jeśli by trzeba było (bo jeśli nie bierze oleju dużo to tylko jeździć i dolewać ewentualnie). Wtedy masz sprzęt igła i wiesz co było robione, oczywiście jeśli mechanik wie co i jak trzeba zrobić.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Mocy jak na pierwszy motor, aż nadto- nie każdemu chodzi o zapierdalanie po 200km/h. Z tych 3 szt co pokazałeś jak nie masz pojęcia o mechanice i nie potrafisz sam dłubać to odpuść sobie sztrucle. Pierwsza wygląda naprawde przyzwoicie (stan wizualny też świadczy o dojechaniu motocykla), drugie ogłoszenie brzmi uczciwie, patrząc po zdjęciach nie szykowane, picowane na sprzedaż-(ale różnie to bywa), ja bym na twoim miejscu sezon pojeździł, pouczył się (bez większych gleb), i po sezonie jak ci sprzęt przypasuje to brać się za kosmetykę, a jak nie to odsprzedać po niedużej stracie bo w tych pieniądzach zawsze znajdzieś chętnego. 3 moto już długo wisi w necie i jakoś chętnych brak.
      JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

      Komentarz


        #4
        Jak kolega wyżej pisze mocy jak na pierwszy motor wystarczy, dla mnie też był pierwszym poważniejszym motorem i przy braku doświadczenia potrafił czasem zaskoczyć swą mocą. Na twoim miejscu jeśli sam nie umiesz wykonać napraw szukał bym motora raczej w miare przyzwoitym stanie i niepchał bym sie w remonty. Sam teraz wykonuje generalny remont małej tereski i musze powiedzieć że dużo czasu potrzeba na coś takiego.

        Komentarz


          #5
          JAk chcesz to znam tenerke gotowa do jazdy po remoncie góry silnika. wszystko pikobelo ale za ok 7 tyś. Z tych co pokazałeś ta 3 wyglada najlepiej. jesli silnik chodzi łądnie i nie kopci to bym brał. wyczyscic przesmarowac i wymienic co trzeba i masz spoko motó....r

          Komentarz


            #6
            Nie sprzedam! Za fajny motor :-)

            Komentarz


              #7
              ta 3 wygląda spoko tylko foty sprzed 2 lat
              JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

              Komentarz


                #8
                witam. ja powiem tak bierz 4tys w garsc jedz do minska rzuc 3,5 tys od razu na stol i ja kup jezeli powie za malo dorzucaj co 10 min stowe 1teresa to wielce wypolerowana i umyta roznymi srodkami chemicznymi a podejrzewam ze mechanicznie nie odbiega od tej z minska, 3teresa to juz wogole sie nie bede wypowiadal poniewaz smierdzi mi ona wiejskim handlazem jeszcze ad 2teresy czytaj uwaznie jego opis zobacz ze wymienione to co trzeba a Ty jestes obecnie na miejscu tamtego chlopaka, pierwsze moto wiec i tak nie obedziesz sie bez malej wyjebki

                Komentarz


                  #9
                  Tak sobie je oglądam i ..... w żadnej z nich cyfry licznika nie są w jednej linii. Pierwsza za droga jak na ten model (chyba że po kapitalnym remoncie), 3 jakaś taka mocno zmęczona. Ja bym się skłaniał ku opcji nr 2 z mocnym targowaniem się-w niej jakoś tak opis po ludzku napisany i wygląda na szczery. Ale ja sie nie znam na tereskach z tych lat.
                  hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                  Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                  Komentarz


                    #10
                    A ja za moja chcialem tylko 5000 i nikt jej nie chcial a w porownaniu do tych 2 ostatnich sztrucli to byla igla Pierwsza nie wyglada zle ale pewnie tylko wizualnie.
                    Take care of your Tenere she will take care of you

                    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                    Komentarz


                      #11
                      Po samych zdjęciach pierwsza wygląda najlepiej, widać ktoś doinwestował np w centralkę, ma zdrowe plastiki ( drobiazg- i tak je stracisz) zachowała nawet nieszczęsny gumową zaślepkę/korek wahacza- chyba pierwsze co sie gubi. Nie widzę rdzy na ramie i śrubach- to też dobrze wróży. Jakoś tak wydaje sie zadbana żeby nie powiedzieć dopieszczona. Ale na oględziny weź kogoś obcykanego- najlepiej w tym konkretnym modelu.

                      Komentarz


                        #12
                        Bierze moją. Jakby co to użytkownik "gwardia" oglądał sprzęt, nie wiem tylko jaka jest jego opinia na temat mojego moto(:
                        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                        A w przebieg to ja sam nigdy nie wierzyłem
                        Ostatnio edytowany przez Piżama; 641.

                        Komentarz


                          #13
                          Jesli chodzi o cyferki na liczniku to wszystkie tak maja orginalnie

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Piżama Zobacz posta
                            Bierze moją. Jakby co to użytkownik "gwardia" oglądał sprzęt, nie wiem tylko jaka jest jego opinia na temat mojego moto(:
                            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                            A w przebieg to ja sam nigdy nie wierzyłem
                            I szczerze po opisie to najrozsądniejsza propozycja.

                            I zgadzam sie ze scorpion'em- taka smutna rzeczywistość, ze w tym kraju trzeba być niezłym łosiem żeby patrzyć na przebieg.

                            Komentarz


                              #15
                              A moja ma 120.000 Kupiłem jak miała nakręcone ponad 100 000. Nie wszystkim chce się cofać. No chyba że była cofnięta z 220 000

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X