Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Pomoc poszkodowanym w wypadkach !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pomoc poszkodowanym w wypadkach !!!

    Pomoc poszkodowanym w wypadkach

    Miałeś wypadek będąc: kierowcą, pasażerem lub pieszym pomogę Ci odzyskać odszkodowanie za:

    - uszczerbek na zdrowiu
    - śmierć bliskiej osoby
    - utracone korzyści


    Odszkodowania to nasza specjalność
    Wszystko załatwimy za Ciebie
    Bez opłat i kosztów wstępnych
    Wystarczy jeden telefon lub zgłoszenie

    tel.: 530-840-480

    e-mail: waldek.daxa@wp.pl

    Podaj imię i nazwisko, telefon lub e-mail kontaktowy oraz krótko opisz zdarzenie.

    Centrum Likwidacji Szkód DAXA to jedna z najlepszych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać odszkodowanie od firm ubezpieczeniowych. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników prowadzących sprawy roszczeniowe, wspieranych przez Kancelarię Radców Prawnych oraz Lekarzy Orzeczników. Prowadzimy sprawy roszczeniowe zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu możliwe jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym w kraju oraz na terenie innych państw.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez wd60; 380.

    #2
    witam jestem ofiara wypadku jechałem akurat skuterem i wjechał we mnie samochod gosc dostał mandat poniewaz byłajego wina byłem w drodze do pracy zwolnienia miałem 12 dni moj tel 664 628 261 czy jest mozliwosc na odszkodowanie mieszkam w krakowie dzieki pozdrawiam aha wypadek wydazył sie 15 lipca

    Komentarz


      #3
      Oczywiście że należy ci się odszkodowanie. Jeśli policja uznała jego winę musisz mieć na to papier a jak nie dali ci od razu pojedź na posterunek to ci wypiszą. Potrzebna ci jeszcze polisa OC sprawcy a dokładnie numer tej polisy i gdzie ona jest zawarta. Jak masz te papiery idziesz do ubezpieczyciela i zgłaszasz szkodę. Wtedy przyjedzie do ciebie rzeczoznawca i wyceni szkodę, nie daj się tylko bo będzie chciał napisać jak najmniej i zaniży wartość skutera. Pokaż też uszkodzenia na ciele jeśli miałeś i ciuchów w których jechałeś, wszystko ma znaczenie. Będzie to trochę trwało ale na pewno się opłaca. Jeśli zależy ci na szybszej wycenie szkody wezwij za opłatą rzeczoznawce, wystawi ci fakturę za wycenę szkody ale później ubezpieczyciel musi ci ją zwrócić. Jak nie masz czasu się z tym bawić najlepiej zadzwoń np do podanej firmy wyżej, na pewno pomogą, w końcu to kasa dla nich.

      Jeśli miałeś zwolnienie w pracy i uszkodzenia zdrowia powodowały rozstrój zdrowia na więcej niż 7 dni może być sprawa karna o wypadek, musisz mieć papier na to jakie uszkodzenia ciała doznałeś.

      Poczytaj w tym wątku już było o tym sporo pisane.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz

      Pracuję...
      X