Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czym zastąpić korek miski olejowej?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660Z] Czym zastąpić korek miski olejowej?

    Cześć, pęknął mi oryginalny korek (ten z bagnetem) wkręcam teraz takie po 5L rozpuszczalniku, ale taki korek dość często się przegrzewa i przecieka macie jakiś pomysł czym by to można było zastąpić? Ewentualni może ktoś ma taki korek oryginalny (nie pęknięty) do XT600Z Tenere '89

    #2
    Pytałeś w aso, pewnie za 50 zł kupisz nowy bez druciarstwa.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Co myślicie o tym? http://allegro.pl/czujnik-temperatur...005323544.html nie dość że by mi się skończył problem z korkiem to jeszcze bym miał temperaturę oleju

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez darq13 Zobacz posta
        Co myślicie o tym? http://allegro.pl/czujnik-temperatur...005323544.html nie dość że by mi się skończył problem z korkiem to jeszcze bym miał temperaturę oleju
        Wielkie gówno,
        zdarza się tak że odkręca się górna część ta ze skalą a korek nie, po drugie po co ci to jak i tak wlew jest pod boczkiem plastikowym, w 660 oto jeszcze ma sens zamontowane w ramie ale wtedy co z bagnetem do popieru poziomu, musisz mieć taki sam na długość.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez darq13 Zobacz posta
          Cześć, pęknął mi oryginalny korek (ten z bagnetem) wkręcam teraz takie po 5L rozpuszczalniku, ale taki korek dość często się przegrzewa i przecieka macie jakiś pomysł czym by to można było zastąpić? Ewentualni może ktoś ma taki korek oryginalny (nie pęknięty) do XT600Z Tenere '89
          Mnie ostatnio ASO zadziwia w Gda - wszystko co chciałem mieli. Oś przednia do koła (do Virago250 - jest, za 85pln (na allegro używki za 50pln + wysyłka)); jakaś gumka podkładka - jest na miejscu za grosze, śruba pokrywy zaworów wydechowych do tenere 660 - jest - po taniości... pytaj w ASO.... :-)


          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          Wielkie gówno,
          zdarza się tak że odkręca się górna część ta ze skalą a korek nie, po drugie po co ci to jak i tak wlew jest pod boczkiem plastikowym, w 660 oto jeszcze ma sens zamontowane w ramie ale wtedy co z bagnetem do popieru poziomu, musisz mieć taki sam na długość.
          Co do tych termometrów - nie polecam. Zaczynasz nagle się martwić niepotrzebnie, że za ciepło - bez sesnu. Kiedyś kumpel zamontował to w guzzi - potem zaczął pisać na forum, że 100 stopni, że coś tam - dostał opinie, żeby wyrzucić termometr :-)

          Komentarz

          Pracuję...
          X