Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klocki hamulcowe jakiego producenta polecacie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Kup sobie SBS. Najlepsze klocki jakie znam. Są drogie i nie wiem czy są do ST ale warte założenia. Większość mich kumpli ze ścigów przesiada się na te klocki.
    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


    Ja tu tylko sprzątam

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez lukasz_vip Zobacz posta
      Kup sobie SBS. Najlepsze klocki jakie znam. Są drogie i nie wiem czy są do ST ale warte założenia. Większość mich kumpli ze ścigów przesiada się na te klocki.
      Patrz post nr.4. Są.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #18
        Gzie dostanę klocki na tył do ST???
        Carbone Lorraine lub Nissin

        wcześniej miałem Carbone Lorraine 2326-R (malowane na złoto) ale się zużyły i założyłem EBC (wiem że to siano) ale myślałem że są lepsze (fakt dałem za nie 30pl koledze zostały z DR BIG)
        hamulec zrobił się taki jak w starym BIZONIE Super ( będę miał ochotę to się zatrzymam)
        Ostatnio edytowany przez Yogi; 13.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Yogi Zobacz posta
          Gzie dostanę klocki na tył do ST???
          Carbone Lorraine lub Nissin

          wcześniej miałem Carbone Lorraine 2326-R (malowane na złoto) ale się zużyły i założyłem EBC (wiem że to siano) ale myślałem że są lepsze (fakt dałem za nie 30pl koledze zostały z DR BIG)
          hamulec zrobił się taki jak w starym BIZONIE Super ( będę miał ochotę to się zatrzymam)
          Tutaj kupowałem ostatnio Nissiny na tył: http://www.e-motocykl.com/info.php (niebieskie), chyba najtaniej ze wszystkich
          Tutaj kupowałem na przód Carbone Lorraine: http://www.autokompleks.pl/www/pl/home/ - ludzie z PRLu, sklep wygląda jak szopa/skałd środków samrnych i pędnych, ale ceny ok
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #20
            kurcze nie mają tych nissin 2p271, Lukass zawiną ostatnie, gostek powiedział że importer mu się wyspał i nie wiadomo kiedy trafi się nowy.

            ale ten gostek miał takie niebieskie http://www.motoallegro.pl/item998091..._warszawa.html zamówione
            Ostatnio edytowany przez Yogi; 13.

            Komentarz


              #21
              Ja mam na tyle klocki Ferodo+tarcza NG i po ulozeniu sie po wymianie hamuja super... Lekkie nacisniecie i jest efekt.
              Z przodu tarcza nie wiem jaka, ale klocki tez Ferodo i blokuje kolo ;-) Generalnie jestem zadowolony z Ferodo, IMO sa raczej miekkie i w miare szybko schodza przy intensywnym uzytkowaniu...
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #22
                Ja mam jedną tarczę ale od R1 i oryginalny zacisk z klockami Carrbon Lorraine AC3 i jest OK

                Komentarz


                  #23
                  a w jaki sposób umocowałeś tarcze?? wierciłeś nowe otwory?

                  Komentarz


                    #24
                    Koledzy czy ktoś może podać oznaczenie klocków Gold Fren do st na przód i tył ?
                    Symbole poproszę
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #25
                      Lewy przód: 002
                      Prawy przód: 009
                      Lewy tył: 088

                      ON-LINE KATALOG GOLDfren je značka brzd a brzdových komponentů vyráběných v České republice. Vyrábíme sintrované brzdové destičky, brzdové obložení, spojky a spojkové segmenty, brzdové hadice a hadičky, brzdové kotouče, brzdové třmeny a brzdiče nejen na motorky, ale i další komponenty pro brzdění a brzdy nejen na motocykly a ATV, ale také na další dopravní prostředky například pro auta, závodní
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #26
                        Usunięte na żądanie użytkownika

                        Komentarz


                          #27
                          w nawiązaniu do posta #19 łukasza - kolega z e-motocykli nissinów już nie ma - w zamian proponuje brembo. Wiem, że firma znana, ale jeździł kto na tym? Jak wrażenia?
                          "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

                          Komentarz


                            #28
                            Do XTZ 750 ma nienieskie Nisiny na tył - polecam.
                            Nie znalazłem u niego na stronie Brembo, czy może źle szukam?
                            Brembo - kilku ludzi na Afrykach je ma teraz pozakładane - polecają, ja też pewnie kolejne takie będę kupował.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              #29
                              Usunięte na żądanie użytkownika

                              Komentarz


                                #30
                                Nie tak dawno wymieniałem TYŁ. Miałem Ferrodo. Najtańsze, miękkie.
                                Spoko działają ale schodzą w mgnieniu oka. Dużo hamuje i nie miałem z tym żadnych problemów. Dodam aby nie było wątpliwości że mam oplot. Zeszły mi jeśli się nie mylę w 10 tys. Zważywszy na cenę która nie przekroczyła 50zł. Wolę kupić 2-3 komplety miękkich klocków i mieć twardą tarczę niż kupować klocki po 120-150zł i do tego wymieniać częściej tarczę. Zwłaszcza że nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

                                Pomijając temat klocków chciałbym dodać że może w tym temacie nie chodzi o klocki i tarcze a o to kto jaką siłe wkłada w ciśnięcie.
                                Więc czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć. czy istnieje jakiś test, pomiar sprawdzający naciski i siłę tarcia porównujący dane marki?
                                Co z tego ze ja powiem że klocki są super skoro łapa mi usycha a ktoś inny powie ze kiszkowate bo małym palcem ciśnie i nie staje dęba.
                                Jaki jest sęs w takim debatowaniu ?
                                Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: ort
                                Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                                Nikt nie mówił że będzie letko.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X