Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klocki hamulcowe jakiego producenta polecacie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Do tej pory miałem TRW LUCAS i sobie chwalę!
    allriders.pl - FORUM PODRÓŻNIKÓW MOTOCYKLOWYCH
    marcinsywala.pl
    KTM 1050 Adventure

    Komentarz


      #92
      NHC z mojego doswiadczenia na przodzie maja bardzo mala skutecznosc.Po zmianie na niebieskie Nissiny skutecznosc wzrosla o minimum 100 %.Cenowo tez 100 procentowa roznica ale warto zainwestowac.Nie wiem jak z wytrzymaloscia Nissinow ale napewno cos o tym napisze.

      Komentarz


        #93
        NHC hamują jako tako ale wymagają żelaznej łapy. Do Nissinów wystarczą dwa palce. U mnie wytrzymały ponad 15 tys.
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #94
          Dzięki za uprzedzenie mnie, mam w tej chwili NHC z przodu i hamulce działają piorunująco. Zapamiętam żeby tych Nissinów nie zakładać, mógłbym przez przypadek zawieszenie połamać
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            #95
            Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
            Dzięki za uprzedzenie mnie, mam w tej chwili NHC z przodu i hamulce działają piorunująco. Zapamiętam żeby tych Nissinów nie zakładać, mógłbym przez przypadek zawieszenie połamać
            Tylko jaką mieszankę masz na tych klockach? Bo tu pewnie mowa o tych organicznych czarnych, to jest siuwaks, ale podobno bo nie jeździłem sinterowe sa OK.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #96
              Organiczne mało skuteczne, pylą, cena na duży plus Półmetaliczne były wkładane do naszych XTZ, produkcji japońskiej - Nissin. Sinterowe czyli spiekane szybko niszczą tarcze ale potrafią być mega efektywne.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #97
                Odświeżę temat. Co polecicie obecnie na przód do ST?

                Komentarz


                  #98
                  Jakby ktos szukal na tyl, Carbone Lorraine 2326 w wersji X1 (off-road ciężki teren) w bardzo dobrej cenie 30zl.
                  Lezaki w cenie chinczyka

                  Komentarz


                    #99
                    I zjedzą tarcze po 5tys ;p

                    Komentarz


                      Po raz kolejny powiem Vesrah. Niczym nie ustępują Nissinom.
                      Kupowałem w tanich łańcuchach motocyklowych.

                      Komentarz


                        Niebieskie Nissin - kilka razy uratowały mi du... Może inne też by dały radę, ale u mnie sprawdziły się te. Zamówiłem u Artura.
                        Przy umiejętnym hamowaniu nie jedzą tarczy.

                        Dobra rada: nie oszczędzaj na hamulcach w ST.

                        Komentarz


                          Witam, kupiłem ostatnio złote NHC na przód. Niestety ktoś się pomylił i wysłał mi 2 komplety na lewy zacisk (siedząc na motocyklu). Nigdzie nie mogę znaleźć kompletu właśnie tych złotych NHC na prawy zacisk, wie może ktoś gdzie mógł bym je kupić ? dziękuję z góry za pomoc

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez BlackRider Zobacz posta
                            Witam, kupiłem ostatnio złote NHC na przód. Niestety ktoś się pomylił i wysłał mi 2 komplety na lewy zacisk (siedząc na motocyklu). Nigdzie nie mogę znaleźć kompletu właśnie tych złotych NHC na prawy zacisk, wie może ktoś gdzie mógł bym je kupić ? dziękuję z góry za pomoc
                            U kazdego kto sprzedaje


                            Choc jak jak pisal zz44, ja tez sie wyleczylem z pozornych oszczednosci. Jak masz oryginalne tarcze to te klocki je zjedza.

                            Po zalozeniu pompy od fazera na zwyklych zielonych vesrahach w koncu to hamuje. Na oryginalnej pompie na tych samych klockach udawalo, ze zwalnialo.
                            Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Krzsiek Zobacz posta
                              U kazdego kto sprzedaje


                              Choc jak jak pisal zz44, ja tez sie wyleczylem z pozornych oszczednosci. Jak masz oryginalne tarcze to te klocki je zjedza.

                              Po zalozeniu pompy od fazera na zwyklych zielonych vesrahach w koncu to hamuje. Na oryginalnej pompie na tych samych klockach udawalo, ze zwalnialo.
                              Właśnie pytałem dziś w paru miejscach i hurtowniach i niby mają ale tylko na lewą i na tył bo pasują też do innych motocykli i quadów a na prawą już nie mają

                              Komentarz


                                Zadzwoń do chłopaków z http://motolancuchy.pl
                                Zawsze od nich brałem VESRAH-y, ale może inne też mogą ściągnąć.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X