Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klocki hamulcowe jakiego producenta polecacie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Teraz widzę że link do wyszukiwania z allegro ktory wklejalem nie dziala. Jak wpiszesz FA165R EBC będa te klocki u kilku sprzedawcow.

    Komentarz


      No tak, ale przecież nie będę jeździł na jednej tarczy z NHC a na drugiej z EBC w dodatku jedne i drugie o różnych parametrach hamowania chyba oddam te NHC i założę komplet Vesrah tych złotych

      Komentarz


        Zamieszczone przez BlackRider Zobacz posta
        Właśnie pytałem dziś w paru miejscach i hurtowniach i niby mają ale tylko na lewą i na tył bo pasują też do innych motocykli i quadów a na prawą już nie mają

        Klocki na tył to akurat to co potrzebujesz na prawą tarczę.

        Odnośnie różnych klocków na tarczach z przodu to ja mam teraz taki właśnie eksperyment. Super twarde na prawej i zwykłe nhc na lewej, gdzieś mi się obiło o uszy że takie zestawienia zachowują w miarę równe parametry hamowania w przypadku zmiany warunków pracy np. mokro-sucho.
        Ostatnio edytowany przez Beniamin; 61.
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          Gdzie można kupić Goldfreny AD? W internetach brak, albo ja źle szukam...

          Komentarz


            Podaj symbol to Ci sprawdzę.

            Komentarz


              zdaje się, że to ma być 002 i 009 wersja AD

              Komentarz


                Powerbike - mają je.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  Koledzy co polecacie do małej teresy z jednym zaciskiem??
                  Do aut zawsze brałem trw a obecnie mam ........

                  Komentarz


                    Najlepsze ale i najdroższe są nissiny. Z tych bardziej przystępnych to EBC. Kiedyś nieźle wypadaly też sifferty ale moim zdaniem od jakiegos czasu zeszły na psy.
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      Carbone Lorraine. Miałem w małej TRW, miałem EBC i z tyłu mam SIFFERITy i Był przez jakoś czas MAKLAND. Z tego zestawiania krajowy MAKLAND wcale nie był najgorszy Teraz mam Carbone Lorraine. Zdecydowanie najlepsze. Ale też zrobiłem remanencik zacisku.

                      Komentarz


                        dzięki koledzy, większość z tych super klocków nie znalazłem do małej xt. U nich zastanawiam się nad:

                        i

                        czy są jakieś lepsze u nich?

                        Komentarz


                          Miałem chyba ze 3 lata temu w dużej teresie na przodzie klocki TRW i spisywały się całkiem w porządku, w tamtym sezonie z tyłu też miałem TRW i blokowało koło na czarnym bez problemu więc chyba mogę polecić tą firmę, co do NHC to się nie wypowiem bo styczności z nimi nie miałem. Ale jak to mają być klocki na przód to wybrałbym jednak TRW, droższe ale pewniejsze.

                          Komentarz


                            Przyszły zamówione trw a wcześniej miałem jakieś złote bez nazwy, piszczały przy ostrym hamowaniu. Wstawiłem w 5 min i ośka, po 200km mogę powiedzieć że jest lepiej i cicho ale czego można oczekiwać od jednego zacisku przy takiej masie.

                            Komentarz


                              Ja mam teraz założone z przodu Vesrah'y a z tyłu Galfery mięciutkie i jest znaczna poprawa w hamowaniu. Ale myślę, nie obędzie się bez zmiany pompy i stalowego oplotu.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Bulbulator Zobacz posta
                                Ja mam teraz założone z przodu Vesrah'y a z tyłu Galfery mięciutkie i jest znaczna poprawa w hamowaniu. Ale myślę, nie obędzie się bez zmiany pompy i stalowego oplotu.
                                Które Vesrah'y?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X