Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klocki hamulcowe jakiego producenta polecacie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
    Seba bez obrazy ale ogarnij troszkę pisownię albo używaj jakiegoś edytora bo ortografia leży i kwi czy...
    Bardzo przepraszam.

    Tak wiem, iż ortografia to obce mi pojęcie. Mogę się tłumaczyć tymi oklepanymi frazesami jak "dysleksja" i "dysgrafia", ale tym to się na maturze tłumaczyłem

    Piszę z firmowego kompa, i nie mam słownika języka polskiego wgranego, no bo IT spece domyślnie wgrywają angielski, i tylko angielski...

    Wierz mi lub nie, ale czytałem z 10 razy mojego posta zanim go wkleiłem, i kilka będów wyłapałem, a innych poprostu nie widzę. A używanie angielskiego na co dzień nie pomaga

    Jeszcze raz wszystkich przepraszam, za kaleczenie języka ojczystego.

    Komentarz


      Ok
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        Tylne NISIN 2P271NS są o milimetr grubsze od przednich

        Komentarz


          Koledzy odświeżę temat, dacie jakiegoś aktualnego linka do kloców hamulcowych do tenery na allegro, tył i przód. Będę wdzięczny.
          Pozdrawiam

          Komentarz


            Biorąc udział w dyskusji powiem, że w moim pierwszym motocyklu (Honda NTV Revere) cały czas jeżdżę na niebieskich Nissinach i uważam, że to dobry wybór. Hamują dobrze i nie znikają w oczach. Do Tenerówki też kupię te klocki gdy przyjdzie czas wymiany
            "Dzieci należy trzymać z dala od Internetu. Od dzieci Internet głupieje..."

            Komentarz


              Ja mam niebieskie nissiny, które hamują dobrze, aczkolwiek wcześniej miałem czarne Versahy, które były jeszcze lepsze, ale piszczały.

              Komentarz


                Zielone organiczne Vesrah.

                Komentarz

                Pracuję...
                X