Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stycznik rozrusznika - Yamaha XTZ 660 91'

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Stycznik rozrusznika - Yamaha XTZ 660 91'

    Witam, czy któryś z kolegów/koleżanek miał problem ze stycznikiem rozrusznika ? Do pewnego czasu przy słabym aku zawieszał się, wystarczyło delikatnie go "klepnąć" i wszystko było ok. Niestety teraz po kilku takich próbach stycznik "umarł" Teraz żeby odpalić moto muszę śrubokrętem zwierać kable Czy taki stycznik da się jakoś zregenerować ? Czy czeka mnie zakup nowego ? Jeśli zakup nowego, to czy któryś z kolegów/koleżanek ma taki na zbyciu. A może da się dobrać z jakiegoś innego moto czy samochodu. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

    #2
    Nie wiem czy w yamahowym aso też będzie taka cena ale ja ostatnio kupowałem do lc8 nowy stycznik za 200 zł,
    zadzwoń i zapytaj o cenę, myślę że za takie pieniądze nie opłaca się drutować.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Jakbyś chciał to mam nowy za jedyne 270 zł Szukaj używanego.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Heja. Najprawdopodobniej mam taki przekaźnik, mogę sprawdzić we wtorek. Nowy u jamahy ok 70 zł zamiennik.
        Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539.

        Komentarz


          #5
          fajnie, czekam na odpowiedz.

          Komentarz

          Pracuję...
          X