Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: warsztat/serwis Gdańsk poszukiwany

Member Avatar Dimi
    Motocykl
    xtz 750

Domyślnie warsztat/serwis Gdańsk poszukiwany

Drodzy moi

Czy macie jakiś dobry i sprawdzony serwis do Teresy w Gdańsku? Kupiłem moto w grudniu i jak do tej pory śmigam bez większych problemów. Oczywiście po kupieniu oleje filtry zmienione, łańcuch i zębatki wyczyszczone. Niestety jako, że motocykl ma swoje lata -1993 - pora na gaźnik. I tu pierwsze pytanie.
    1) wymieniać membrany i wszystko w nim samemu, łącznie z regulacją czy dać to do serwisu
    2) sporo jest info na tym forum o sprawdzeniu luzów na zaworach, że to dość ważne. I o to się głównie rozchodzi. Gdzie to w Gdańsku można zlecić.

Z samochodami sobię radzę ale wiadomo, że auto to nie moto. Narzędzia mam + sprzęt do regulacji gaźnika pożyczę od znajomków.

Także będę wdzięczny za pomoc gdzie i czy jest serwis.

Member
    Motocykl
    XTZ660 1996

Domyślnie

Zapraszam do mnie na pogaduszki do garażu - w regulacji zawórów mogę pomóc, a przynajmniej opowiedzieć. Ulica Herberta, Gdynia. Jakby co na priva lub na tel: 889 761 808
    W gaźnikach się nie bawilem jeszcze. Ale wyczuwam, że jeśli dasz radę przy gaźnikach, to przy zaworach tym bardziej - bo to proste jest.

(zakładam, że masz śrubki, a nie płytki - bo w płytkach jezscze się nie bawiłem, ale też bym nie demonizował tematu :-) )

Member Avatar Dimi
    Motocykl
    xtz 750

Domyślnie

Dzięki za info. Odezwe się do Ciebie przy weekendzie

Junior Member Avatar Szychu
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

Witam!

Jeżeli znacie jakiś dobry warsztat albo kogoś obeznanego, kto przyjmuje motory do naprawy we własnym garażu to bardzo proszę o jakieś namiary lub kontakt. Może być w Trójmieście, Tczewie, Elblągu i okolicach. Ostatnio namnożyło mi się kilka problemów z Terenią a mechanik ze mnie żaden i nie potrafię sobie z tym poradzić.

Dziękuję i pozdrawiam!

Senior Member Avatar zz44
    Motocykl
    XTZ 750 1992r.

Domyślnie

Nie drutuj po garażach, zrób raz a porządnie w warsztacie u gościa, który wie co robi.
    Gdańsk Ujeścisko, Limbowa 22 MOTO-AKCES.
    Jak to w sezonie trzeba umówić termin dużo wcześniej, ale gość robi rzetelnie i uczciwie.

Junior Member Avatar stediuk
    Motocykl
    XTZ 750 89' 3VD000291

Domyślnie

Co dolega Teresie?
    Mogę pomóc przywrócić ją do życia. Co prawda zarabiam czym innym, ale warsztat mały posiadam i fakturę również wystawię. XTZ i TDM nie mają przede mną praktycznie żadnych tajemnic, regularnie 5 takich maszyn jest u mnie serwisowanych.

Nie chciałbym tylko marnować czasu na przywracanie do świetności jakiegoś trupa od sprzedawcy-ściemniacza.
    Okolice Kartuz. Stediuk 600-489-405

Junior Member

Domyślnie

Ostatnio mi się bezpiecznik przy akumulatorze przepalil. Po wymianie kręci, ale nie odpala. Ktoś wie gdzie w pobliżu Gdyni mi do soboty naprawią?

Uprawnienia