Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

warsztat/serwis Gdańsk poszukiwany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    warsztat/serwis Gdańsk poszukiwany

    Drodzy moi

    Czy macie jakiś dobry i sprawdzony serwis do Teresy w Gdańsku? Kupiłem moto w grudniu i jak do tej pory śmigam bez większych problemów. Oczywiście po kupieniu oleje filtry zmienione, łańcuch i zębatki wyczyszczone. Niestety jako, że motocykl ma swoje lata -1993 - pora na gaźnik. I tu pierwsze pytanie.
    1) wymieniać membrany i wszystko w nim samemu, łącznie z regulacją czy dać to do serwisu
    2) sporo jest info na tym forum o sprawdzeniu luzów na zaworach, że to dość ważne. I o to się głównie rozchodzi. Gdzie to w Gdańsku można zlecić.

    Z samochodami sobię radzę ale wiadomo, że auto to nie moto. Narzędzia mam + sprzęt do regulacji gaźnika pożyczę od znajomków.

    Także będę wdzięczny za pomoc gdzie i czy jest serwis.

    #2
    Zapraszam do mnie na pogaduszki do garażu - w regulacji zawórów mogę pomóc, a przynajmniej opowiedzieć. Ulica Herberta, Gdynia. Jakby co na priva lub na tel: 889 761 808
    W gaźnikach się nie bawilem jeszcze. Ale wyczuwam, że jeśli dasz radę przy gaźnikach, to przy zaworach tym bardziej - bo to proste jest.

    (zakładam, że masz śrubki, a nie płytki - bo w płytkach jezscze się nie bawiłem, ale też bym nie demonizował tematu :-) )

    Komentarz


      #3
      Dzięki za info. Odezwe się do Ciebie przy weekendzie

      Komentarz


        #4
        Witam!

        Jeżeli znacie jakiś dobry warsztat albo kogoś obeznanego, kto przyjmuje motory do naprawy we własnym garażu to bardzo proszę o jakieś namiary lub kontakt. Może być w Trójmieście, Tczewie, Elblągu i okolicach. Ostatnio namnożyło mi się kilka problemów z Terenią a mechanik ze mnie żaden i nie potrafię sobie z tym poradzić.

        Dziękuję i pozdrawiam!

        Komentarz


          #5
          Nie drutuj po garażach, zrób raz a porządnie w warsztacie u gościa, który wie co robi.
          Gdańsk Ujeścisko, Limbowa 22 MOTO-AKCES.
          Jak to w sezonie trzeba umówić termin dużo wcześniej, ale gość robi rzetelnie i uczciwie.

          Komentarz


            #6
            Co dolega Teresie?
            Mogę pomóc przywrócić ją do życia. Co prawda zarabiam czym innym, ale warsztat mały posiadam i fakturę również wystawię. XTZ i TDM nie mają przede mną praktycznie żadnych tajemnic, regularnie 5 takich maszyn jest u mnie serwisowanych.

            Nie chciałbym tylko marnować czasu na przywracanie do świetności jakiegoś trupa od sprzedawcy-ściemniacza.
            Okolice Kartuz. Stediuk 600-489-405

            Komentarz


              #7
              Ostatnio mi się bezpiecznik przy akumulatorze przepalil. Po wymianie kręci, ale nie odpala. Ktoś wie gdzie w pobliżu Gdyni mi do soboty naprawią?

              Komentarz

              Pracuję...
              X