Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Składane lusterka enduro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Składane lusterka enduro

    Odwieczny problem kupienia składanych lusterek, przyprawia mnie o gorączkę. Te które były poznikały ze sklepów, znalazłem takie: http://www.sklep.tszoda.pl/330-luste...ne-enduro.html
    Pytanie, czy ktoś już miał te lusterka? lub jakie polecacie do jazdy asfalt + szutry? tak by można było je złożyć zabezpieczając przed glebą .
    Z góry dziękuję!

    #2
    Mam lusterka VICMA model E-366 - co prawda w trampku, ale może pasuję też gwint do XTZ. Mam i polecam. Są w intercarsie za ok. 50 zł/szt. w detalu. Jak masz rabaty w intercars to zaplacisz jeszcze mniej.

    Komentarz


      #3
      Dziękuję z info. Znalazłem jeszcze takie cena ta sama : http://intermotors.pl/product-pol-10...gwint-M10.html

      Komentarz


        #4
        Koledzy mają te z intermotorsa, ja używam ich od tygodnia. Nie narzekamy, tylko nie wiem jak w 750, ale w 660 z prawej strony jest lewy gwint więc potrzebna jest przejściówka. Np. te z larssona.

        Komentarz


          #5
          No właśnie już miałem kupować te od 'Tszody' ale intermotors mam niedaleko więc obejdzie się bez wysyłki.
          A tak poza tym to chyba nie ma różnicy między tymi lusterkami.
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            #6
            Wyglądają bardzo podobnie różni ich tylko nazwa i nr. Pewnie robione po sąsiedzku w tej samej fabryce
            Dzisiaj je zamówiłem odbieram jutro i dam znać jak z jakością.
            Ostatnio edytowany przez dux; 3199.

            Komentarz


              #7
              Mam już lusterka Wykonałem oczywiście jazdę próbną, testując nabyty komplet lusterek zwracałem uwagę na: widoczność, możliwość regulacji, wygląd zewnętrzny , oraz co bardzo ważne zastosowanie w terenie.
              Widoczność.
              Lusterka w czasie jazdy wchodzą w bardzo lekkie drgania, zdarza się to tylko w czasie ostrzejszych przy gazówek, przy normalnej jeździe zachowują się bardzo poprawnie ocena 5.
              Możliwość regulacji.
              bardzo dobra czyli wszystko to co lusterko powinno posiadać. Co ważne, przy dobrym montażu lusterka są stabilne i nie zmieniają swojego położenia. (potrzebne do montażu, klucz imbusowy 5mm plus klucz płaski 10 mm ) ocena 5.
              Wygląd zewnętrzny.
              Według mojej opinii lusterka VIC E-333 wyglądają dobrze tzw standard. Mamy w nich również lepszą widoczność niż w lusterkach oryginalnych chodźmy dlatego, że szkła mają wypukłe i ogólnie są trochę większe Ocena 5.
              Zastosowanie w terenie.
              Lusterka łatwo się składają do środka ( klucz imbusowy 5mm ) nie przeszkadza to w późniejszej jeździe po terenie.
              Tyle po krótce, Uważam, że lusterka VIC E-333 to dobry zakup, cena też bardzo przyzwoita
              54, 33 zł szt
              Oto link do sklepu: http://intermotors.pl/product-pol-10...gwint-M10.html

              Kilka zdjęć





              Komentarz


                #8
                Te same lusterka zamontowaliśmy w TTce Marioli i mogę potwierdzić powyższe spostrzeżenia. Moim zdaniem lusterka wypas

                Komentarz


                  #9
                  Super recenzja, takie lubiÄ™

                  Komentarz


                    #10
                    cześć, a patrzyliście może na nasze lusterka które można zamontować na ramieniu a jeśli wjeżdżasz w las po prostu je zamykasz i nie przeszkadza nic? Nie łamią się i szczerze mówiąc ja latam na MTB rowerze i w lesie składam lusterko a jak wyjeżdżam na szosę to je otwieram. Zerknijcie na stronkę -> mogę dać przetestować jeśli ktoś ma taką potrzebę.

                    Komentarz


                      #11
                      Troche odgrzewanie, ale...lusterka spoko, fajnie się ustawia, składa, widoczność itp, ale niestety pękają mocowania przy gwincie ( tam gdzie śruba wtopiona jest w plastik) nie idzie niestety tego naprawić sensownie więc lipa. Leżą już u mnie 4 szt. tego głowny podejrzany - wibracje w 660.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Zachar Zobacz posta
                        Troche odgrzewanie, ale...lusterka spoko, fajnie się ustawia, składa, widoczność itp, ale niestety pękają mocowania przy gwincie ( tam gdzie śruba wtopiona jest w plastik) nie idzie niestety tego naprawić sensownie więc lipa. Leżą już u mnie 4 szt. tego głowny podejrzany - wibracje w 660.
                        Luzujesz śrubki przy składaniu/rozkładaniu?

                        Komentarz


                          #13
                          parę razy mi się zdarzyło po prostu je zdjąć ( w miejscu zgięcia najwygodniej, nie wykręcałem mocowania) ale nic nie luzowałem. Co masz na myśli ?

                          https://www.doubletakemirror.com/ tu mają niezłe lustra
                          Ostatnio edytowany przez Zachar; 145.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Zachar Zobacz posta
                            parę razy mi się zdarzyło po prostu je zdjąć ( w miejscu zgięcia najwygodniej, nie wykręcałem mocowania) ale nic nie luzowałem. Co masz na myśli ?

                            https://www.doubletakemirror.com/ tu mają niezłe lustra
                            No i widzisz jak dobrze jest opisać problem.
                            głowny podejrzany - wibracje w 660.
                            chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz wspominając o wibracjach w 660. Głównym podejrzanym jesteś Ty -nigdy nie luzuje i nie odkręcam tych śrub. Składam gdy potrzebuje (często) i rozkładam bez dotykania śrubek. 2 lata i żadnych śladów zużycia.

                            Komentarz


                              #15
                              Lusterka pękają przy mocowaniu do kierownicy, więc chyba mówimy o czymś innym.

                              PS. Przejechałem 660 jakieś 80 tys. więc wiem co wibracje w 660

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X