Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

regulacje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    regulacje

    Witam wszystkich, poszukuje namiarów na kogoś kto ogarnie sprawę regulacji gaźnika w 750,gaźniki wyczyszczone ultradźwiekami ,następnie ręcznie ,wymyte ,wymienione iglice ssania z uszczelniaczami,komplet naprawczy (zaworki igliczne i komplet uszczelek,motor po wizycie u 2 krakowskich mechaników jeździ gorzej niż w zeszłym sezonie (przed czyszczeniem i regulacją ). Kopci na wyższych obrotach,dusi sie na jałowym ,przerywa przy 2,3 tyś ogólnie dupa blada ,jestem z Krakowa ,lecz mogę dostarczyć moto do 100 km zawory zegulowane 10 tys temu.

    #2
    Sprawdzałeś stan membran?
    Do tego nie potrzeba mechanika, a może sporo wyjaśnić.

    Komentarz


      #3
      gaźniki były całe rozkręcone w drobny mak ,membrany całe bez oznak uszkodzeń ,iglice ok, zaworki nowe, nowe prowadnice ssania + uszczelniacze ,nie jest to mój pierwszy moto ,chce to komuś zlecić ,bo wiem że to sprawa regulacji ,ja nie mogę się bujać z rozkręcaniem ,benzyną ,nie mam miejsca centrum miasta kamienica ,myslę , że problem jest z zbyt bogata mieszanką .Iglice w środkowym rowku, śruba składu mieszanki na 2.5 obrotu,nie wiem jak z poziomem paliwa ,może ssanie się nie do końca domyka ,jest zdecydowanie za bogato silnik pali bez ssania i kopci na wyższych obrotach,jak się trochę rozgrzeje zaczynają się jaja

      Komentarz


        #4
        Objawy tez mogą wskazywać na awarie elektryczną: cewka, moduł świeca nawet może to być fajka.
        Miałem tak ostatnio w kuzyna Aprilli gaźniki rozbierane regulowane z 5 razy i okazało sie ze byla to fajka objawy dokładnie takie same jak się nagrzał to motor miał fochy ale bywało ze chodził dobrze przez chwile. ale to ze zimna pali bez ssania to raczej wysoki poziom paliwa lub to ssanie nie domykające a jak odpala jak ciepła?
        Dużo wiecej ciekawych zdjęć tutaj

        Komentarz


          #5
          jak ciepła odpala bez problemu ,tez myślałem idąc w stronę usterki elektryki tzn -kable ,fajki cewka ,moduł, lecz trochę mnie to rozprasza ,bo w zeszłym sezonie motor jeździł bez zarzutu ,.zmieniłem też świece na irydowe ,zachciało mi się coś polepszyć ,stąd czyszczenie gaźników itp.normalna sprawa zapobiegawcza ,sprawdzę jeszcze elektrykę

          Komentarz

          Pracuję...
          X