Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: wezykowanie przedniego kola

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Cytat Napisał maslak321 Zobacz post
    opona jest kostkowa

No to jak guru od lc8 tak powiedział to musi być dobrze
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Junior Member

Domyślnie

Ja jestem bardzo początkujący i niewiele wiem. Temu się pytam z każdej strony, a że serwis robię sam i to moje pierwsze moto, staram się poszerzać swoją wiedzę, bo nie wiem, czy tak ma być czy nie. Jak wy macie objeżdżone po parę motocykli to jest inaczej.

Guru Member Avatar Prince
    Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Cytat Napisał maslak321 Zobacz post
    Ja jestem bardzo początkujący i niewiele wiem. Temu się pytam z każdej strony, a że serwis robię sam i to moje pierwsze moto, staram się poszerzać swoją wiedzę, bo nie wiem, czy tak ma być czy nie. Jak wy macie objeżdżone po parę motocykli to jest inaczej.
    Najprościej i na pierwszy ogień. Sprawdzić czy dętka nie jest pozawijana w środku. Czy się ułożyła i czy ma szanse sie ułożyć(talk). Następnie złożyć i rozmompować do 3-3,5 atmosfer(to płynie z końca świata i jak jest składowane w transporcie to dramat). Przejechać się na podwyższonym ciśnieniu(niech ma szanse sie ułożyć). Oczywiście jeśli ładnie wskoczyło na rantach(wyważarka statyczna i będzie wszystko widać). Jak to nic nie da i mamy pewność ze to opona to reklamować. Z doświadczenia w samochodówce: Goodyer to w ogóle syf ale te brazylijskie to był syf do kwadratu. Wiec może coś w tym jest.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia