Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

ST 750 Sprzedam - anons grzecznościowo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] ST 750 Sprzedam - anons grzecznościowo

    siemka. kolega poprosił to wrzucam info o sprzedaży tenerki 750. sprzęt jest znany na forum (starym). poprzednim właścicielem był Ronon. michał, obecny właściciel, przejechał na nim niewiele km. większość w koło komina. jeden wypad do wilna. motocykl w bardzo zadbanym stanie co mogę osobiście potwierdzić. teresa nie katowana. nawet nie wjechała w konkretne błoto. kolega dokupił aluminiowe kufry oraz dorobił stelaż. przerobione są równiez przednie lampy. świecą 2szt. (zmieniane klosze czy cóś). sprzedaje ze wzgledu na przesiadkę na większy sprzęt. powołujcie się na xtzclub pewnie coś da się ukroić z ceny. wszelkich informacji udzieli sam sprzedający. motocykl do wglądu w każdej chwili.



    tu reszta zdjęć
    http://picasaweb.google.pl/sowietboxer/Teresa#
    telefon do michała - 607180202

    #2
    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      #3
      Witam
      A ile kolega chce za tą "perełkę".
      Szukam ostatnio czegoś w tym stylu i całkiem mi się to podoba.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Kamil Zobacz posta
        Witam
        A ile kolega chce za tą "perełkę".
        Szukam ostatnio czegoś w tym stylu i całkiem mi się to podoba.
        Telefon w ogłoszeniu podany, dzwon i rozmawiaj o szczegółach - Tenerka zacnie się prezentuje.

        Komentarz


          #5
          To mnie dziwi, każdy będzie dzwonił, żeby się dowiedzieć czy w ogóle go stać ? Sprzedającemu nie jest szkoda czasu i nerwów. A żeby się dowiedzieć kiedy zawory były robione trzeba zajrzeć do środka BEZ OBRAZY.
          http://www.informatyzacja.com

          Komentarz


            #6
            jakieś nowe zdjęcia by się przydały bo te to są stare !!

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Czarny Zobacz posta
              To mnie dziwi, każdy będzie dzwonił, żeby się dowiedzieć czy w ogóle go stać ? Sprzedającemu nie jest szkoda czasu i nerwów. A żeby się dowiedzieć kiedy zawory były robione trzeba zajrzeć do środka BEZ OBRAZY.
              no nie przesadzaj. to chyba nie jest duży problem. wydaje mi się, że nawet to jest duży plus dla tego co chce naprawdę kupić sprzęta a nie porównywać oferty.
              jeżeli chodzi o obrazę to mam to głęboko. wyraźnie jest napisane że anons grzecznościowy. zadzwoń i się poskarż.

              Zamieszczone przez BANAN Zobacz posta
              jakieś nowe zdjęcia by się przydały bo te to są stare !!
              SORRKI RONON za podanie linku do Twoich zdjęć. Stwierdziłem że nie je jest to problem. w koło było czysto więc.... pozdrawam

              Komentarz

              Pracuję...
              X