Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CZ PL SK 7 międzynarodowy zlot 05-07 wrzesień 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Jasne ze możesz... Tylko ze nie mamy jeszcze sprecyzowanej godziny startu... zebrała się taka ekipa że cięzko będzie ustalić jedną godzinę wylotu... ale im blizej terminu tym łatwiej będzie zmobilizować ludzi do jasnego określenia się, kto - kiedy. Na razie, bardzo wstępnie to z Kielc 5 osób może wystartować przed południem a 3 po pracy... - znajdziemy jakiś kompromis Przegadamy pracusiów zeby zerwali się wcześniej z roboty a reszta poczeka i może koło 13-15 byśmy wystartowali.... ale pewną informację podrzuce na dzień - dwa przed wyjazdem.

    Komentarz


      #62
      Ja o 14 moge odpalać wrotki

      Komentarz


        #63
        No to widzę, że ze Świętokrzyskiego ładna reprezentacja będzie.
        Podoba mnie się to wszystko co raz bardziej
        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

        Komentarz


          #64
          Witam. Tak jak i w tamtym roku moje zdecydowanie się opóźniło ale i wyklarowało. Też dołączam do imprezy. Planuję już w czwartek z Wrocławia uderzyć.

          Komentarz


            #65
            Ja niestety do końca nie będę wiedział czy dostane urlop. Czy ktoś próbował jechać na wcześniejsze zloty bez zapisywania się? Czy da się na miejscu jeszcze dopisać?
            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

            Komentarz


              #66
              Myślę, że nie powinno być problemów.
              Co najwyżej zabraknie miejsc w domkach.
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                #67
                hmmm, namiot przy tej temperaturze brzmi mało przekonywując ale może ktoś użyczy podłogi w domku.

                ja bedę wiedział dopiero 3 września co i jak z urlopem, na razie przygotowuje Tereskę do wyjazdu. Mam nadzieje że się uda!
                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                Komentarz


                  #68
                  Ktoś się orientuje ile w Czechach wynosi mandat za wjazd do lasu/obszaru chronionego Gór Orlickich?
                  Nie wiem którą drogę wybrać i jak skalkulować koszty podróży
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #69
                    Przecież masz problem z błotnikiem i cała tablica będzie w błocie
                    A tak w ogóle to będą tam jakieś trasy off, czy od razu wrzucać starego E09 na dobicie po asfaltach? Bo C02 to chyba zniknie już od samej dojazdówki

                    Komentarz


                      #70
                      Witam, zarejestrowałem się zgodnie z instrukcją w poniedziałek, wczoraj ponowiłem zapytanie do organizatora czy jesteśmy wpisani na listę.
                      Mieliście też taką zwłokę, czy może inny sposób kontaktu?

                      Komentarz


                        #71
                        Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                        Witam, zarejestrowałem się zgodnie z instrukcją w poniedziałek, wczoraj ponowiłem zapytanie do organizatora czy jesteśmy wpisani na listę.
                        Mieliście też taką zwłokę, czy może inny sposób kontaktu?
                        Kilka postów niżej jest informacja, że organizator jest zagranicą do 30.08. Odpowie jak wróci.
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          #72
                          Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                          Ktoś się orientuje ile w Czechach wynosi mandat za wjazd do lasu/obszaru chronionego Gór Orlickich?
                          Nie wiem którą drogę wybrać i jak skalkulować koszty podróży
                          Generalnie mandaty (za prędkość) to mają strasznie, ale to strasznie wysokie - prawie jak w Skandynawii tak, że Czesi nauczyli się jeździć po "niemiecku" w ciągu kilku lat. A znając ich sympatię do polskich obywateli to nie będzie żadnej litości ... :/ fuck

                          Komentarz


                            #73
                            do ofca234 w piątek rano lecę z Warszawy, kolega z Sochaczewa czeka na trasie, wiec możesz z nami.

                            Komentarz


                              #74
                              Coś się wyklarowało...

                              Startujemy w piątek z Kielc o godzinie 11 - ej. Jedzie- Motorynka,Mariusz,Szymon,Janek,Robert i ja Kaśka założy kostki do Dl-a i polecimy "offem... ".... żarcik taki...

                              Miejsce startu - Słowik ul Salonowa - dawny salon Skody http://mapa.targeo.pl/,20,20.5328900,50.8287000 - Zdzwonimy się jeszcze

                              Jedziemy tak jak czas,pogoda,opony i chęci podpowiedzą - nie planujemy trasy - samo wyjdzie Zebrała się spora ekipa - ale zrobimy "selekcję naturalną" ... jak na Biebrzy!

                              Komentarz


                                #75
                                Dziśiaj odpowiedziałem na wszystkie rejestracje co byłem poza Czechami. W przypadku, że komuś nie odpowiedziałem prozsę o ponowny kontakt. W tym czasie był zaktualizowany nocleg. Jeżeli by ktoś chciał zmienić miescie, kdzie śpi - to niech mi da znać.
                                Nocleg jest tymczasowy i jest możliwość dogadać się na miejscu (kto s kim do jakiej chaty) – to jest bezproblemów. Lista jest tymczasowa, że by się wiedziało ile wolnego miejscia jeszcze zostaje. Kto się nie zarejestruje, oczywiście może przyjechać – dogadamy się na miejscu.

                                Co się dotyczy niektórych pytań tutaj na forum, na spotkaniu się żaden oficjalny offroad nie pojedzie. Sobotnia przejażdżka by miała być zjazdna w dwojga na motorze i na oponách drogowych (cca 6-8 godzin jazdy według sytuacji łącznie z obiadem). Co się dotyczy mandatów za prętkość i jazdę w obszarze chronionego krajobrazu są w Czechach wielkie sankcje i nie jest nic tolerowane.

                                Narazie by nam pogoda nie pozwoliła na ładne widoki, ale mam nadzieję, że pogoda się poprawi.

                                Martin alias Flash, organizator zlotu 2014, Pastviny, CZ

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X