Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CZ PL SK 7 międzynarodowy zlot 05-07 wrzesień 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zdravím chlapíkov aj devočky z Poľska ... tešíme sa na vás na zraze v CZ !

    Komentarz


      #17
      Pozdrawiamy i też się cieszymy na spotkanie na zlocie
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        #18
        Nie można się nie pojawić

        1. Sowizdrzał
        2. Pablo1972
        3. robkri
        4. ofca 234
        Mam z Sowizdrzałem temat (RAŚ) do skończenia z ostatniego ogniska w zającówce więc i ja się piszę
        5. gandalf
        6. mario_xt600
        7. Bigmike(jeśli nic nie wypadnie) oczywiście na ORANGE będe. Czy są jakieś przeciwskazania aby ktoś przybył na innych motórach?. Chciałbym zabrac znajomych jesli termin im pozwoli około 6 osób. Moze wiecej jakiś info po polsku, gdzie nocleg, za ile co i jak??pozdrawiam
        8. Brzydki

        Komentarz


          #19
          Witam również postaram się dotrzeć i poznać całą ekipę.
          1. Sowizdrzał
          2. Pablo1972
          3. robkri
          4. ofca 234
          Mam z Sowizdrzałem temat (RAŚ) do skończenia z ostatniego ogniska w zającówce więc i ja się piszę
          5. gandalf
          6. mario_xt600
          7. Bigmike(jeśli nic nie wypadnie) oczywiście na ORANGE będe. Czy są jakieś przeciwskazania aby ktoś przybył na innych motórach?. Chciałbym zabrac znajomych jesli termin im pozwoli około 6 osób. Moze wiecej jakiś info po polsku, gdzie nocleg, za ile co i jak??pozdrawiam
          8. Brzydki
          9. Paweł

          Komentarz


            #20
            Michał masz po Polsku

            Wielkie domki:
            Pięć lub sześć łóżek, aneks kuchenny z ciepłą i zimną wodą. lodówka, kuchenka, zlew i umyvadlem.Kuchyňka bez naczynia. Cena obejmuje parking na jeden samochód na domek i cztery osoby.następna osoba nie jest wliczona, pościel 50Kč/den.V, cena za łóżko 50 CZK. 590, - CZK / dzień (Cena jest ważna dla pobytów do 3 dni włącznie.) 490 - CZK / dzień (cena obowiązuje w przypadku pobytów dłuższych niż trzy dni).

            średni domek z czterema łóżkami .Kuchyňka bez bieżącej wody z lodówką, kuchenką i zlewem bez naczynia, obejmuje parking na jeden samochód w chaty.V nie zawiera pościel, cena 50 CZK za łóżko. 530, - CZK / dzień (Cena jest ważna dla pobytów do 3 dni włącznie.) 430, - CZK / dzień (. Cena obowiązuje w przypadku pobytów dłuższych niż trzy dni)

            Mały domek bez specjalnego wyposażenia, dwa łóżka na górze i dwa dole.V postojowe cena dla jednego samochodu na pościel chaty.V nie są wliczone, cena za łóżko 50 Kč. 490, - CZK / dzień (Cena jest ważna dla pobytów do 3 dni włącznie.) 390, - CZK / dzień (cena obowiązuje na pobyt dłużej niż trzy dni.) Dla każdego domku ławka ogrodowa

            Cena - Zakwaterowanie w prywatnym ośrodku

            Samochód 40, - CZK / dzień Namiot 40, - CZK / dzień
            Osoba 40, - CZK / dzień Przyczepa 70, - CZK / dzień
            Dzieci do lat 12 25, - CZK / dzień Motocykl 25, - CZK / dzień
            Pies, zwierzę 25, - CZK / dzień Podłączenie elektryczne 6A 50, - CZK / dzień
            Namiot samochód 100, - CZK / dzień Podłączenie elektryczne 16A 100, - CZK / dzień


            Warunki zakwaterowania

            Zameldowanie: 13.00 h odjazdu: 11.00 h turnus sobota - sobota. depozyt do czyszczenia domków. Cottage Flora - 300,-CZK Chata średnie i małe - 200, - CZK
            Ostatnio edytowany przez mario_xt600; 365.
            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

            Komentarz


              #21
              Więc - cena za pobyt 4 osób w najdroższym domku z opłatami dodatkowymi to jakieś 100 - 110 zł .... na łeb wypadnie ok. 25 zł za dobę

              Komentarz


                #22
                Czeczen nie jest źle
                z tego co czytałem szykują coś w rodzaju rajdu na orientację ,nie będzie typowych jazd turystycznych i off tylko jazda po wyznaczonej mapie do celu.Ale to w fazie przygotowań.Może i fajna jakaś odmiana
                Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                Komentarz


                  #23
                  zdrowie Polscy koledzy ,

                  Proszę odnieść się do strony naszego forum FORUM CZECHY, gdzie dodano informacje o zdarzeniu.
                  Ponadto, znajdują się na następujących stronach: WEB TENERE MEETING

                  są również w języku polskim, gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje. Przepraszam, mój polski nie jest dobry.
                  Należy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie rejestracji.

                  pozdrawiam
                  Martin alias Flash

                  ENGLISH
                  I speak better in english.. in short, please visit this page:WEB TENERE MEETING.. there you will find all information about meeting in Czech Republic also in polish language.

                  and, for information:
                  Unfortunately, due to the time needed for Saturday travel ride I was forced to delete offroad ride, but, the route is pretty broken so basically really you will ride very light offroad as well, and I'll have to try to put a few shorter parts through the forest roads.
                  Please, some1 translate it into polish.. I'm not really goodi n this
                  Ostatnio edytowany przez Flash; 3821.

                  Komentarz


                    #24
                    Bondziorno wszystkim

                    Ja niestety nie pomogę w zlocie, niestety sprawy zawodowe się skomplikowały i obecnie próbuje wyjść na prostą. Niestety nie wiem czy zdążę wrócić do kraju do tego czasu, gdyby ktoś pytał .
                    Widzę, że ekipa się tworzy i nie będzie wstydu z polskiej strony. Trzymam kciuki i mam nadziej ze uda mi się do was dołączyć ale to będę wiedział gdzieś w okolicy 08/08.
                    Pzdr
                    L

                    Komentarz


                      #25
                      1. Sowizdrzał
                      2. Pablo1972
                      3. robkri
                      4. ofca 234
                      Mam z Sowizdrzałem temat (RAŚ) do skończenia z ostatniego ogniska w zającówce więc i ja się piszę
                      5. gandalf
                      6. mario_xt600
                      7. Bigmike
                      8. Brzydki
                      9. Paweł
                      10. ArturS
                      11. Madzia

                      Komentarz


                        #26
                        1. Sowizdrzał
                        2. Pablo1972
                        3. robkri
                        4. ofca 234
                        Mam z Sowizdrzałem temat (RAŚ) do skończenia z ostatniego ogniska w zającówce więc i ja się piszę
                        5. gandalf
                        6. mario_xt600
                        7. Bigmike
                        8. Brzydki
                        9. Paweł
                        10. ArturS
                        11. Madzia
                        12. Autsi (Mariola)
                        13. johny_b

                        Komentarz


                          #27
                          Hej wszystkim. Wiele wskazuje na to, że akurat na początku września wyląduję w Macedonii i/lub Bułgarii,
                          w bardzo dobrym towarzystwie. Tak więc odpuszczam swoje miejsce na liście - jakby co, to dojadę ,,na dziko''

                          1. .... ..... ...
                          2. Pablo1972
                          3. robkri
                          4. ofca 234
                          5. gandalf
                          6. mario_xt600
                          7. Bigmike
                          8. Brzydki
                          9. Paweł
                          10. ArturS
                          11. Madzia
                          12. Autsi (Mariola)
                          13. johny_b
                          Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369.
                          Sowizdrzał
                          KTM 750 6T
                          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                          Komentarz


                            #28
                            Czy ktoś z Podkarpacia się wybiera?

                            Komentarz


                              #29
                              Nie zapomnijcie się zarejestrować
                              Koledzy z CZ wprowadzają ciekawą atrakcję tzw.Rajd na orientację,myślę że ciekawa alternatywa dla wypadów turystycznych.
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz


                                #30
                                Oczywiście, nie zapomnę jeżeli się uda to będzie mój pierwszy zlot, tylko narazie sytuację ogarniam.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X