Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ660 rok 1999, 42000km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Sprzedam XTZ660 rok 1999, 42000km

    Witam!
    Sprzedaję małą tenerkę, poprzedni właściciel: ZED forumowy (link do ogłoszenia, na jakie kupiłem ten motor: http://www.xtzclub.pl/threads/10119-...-99r-37-tys-km ).

    Sprzedaję, gdyż jednak nie odpowiada mi wizja dużego singla (jak to brzmi :-)) - przerzucam się na Moto Guzzi.
    Przede wszystkim chcę przekazać, że motor jest w bardzo dobrym stanie. Nie mam z nim ŻADNYCH problemów.

    Przebieg aktualny: 42000km
    Cena: 7900pln

    Po zakupie od ZEDa zrobiłem motorowi pełen serwis (to było 2500km temu):

    - nowe opony Michelin Sirac (opony mają przejechane 2500km) (opony są raczej szosowe - na asfalt, ale nadają się też na wjechanie na szutry) + wymienione dętki oczywiście
    - Wymieniony olej (Motul 10W40) + filtr + filtr powietrza + świeca
    - Wymieniony płyn hamulcowy przód i tył
    - Wymieniony płyn chłodniczy
    - Wymieniony napęd (zębatka przód, zębatka tył oraz łańcuch - zestaw ma przejechane 2500km - tę sprawę masz z głowy na wiele kilometrów)
    - regulacja zaworów
    - i dodatkowo: moto miało popękane plastiki: przed sezonem dałem je do pospawania - i obecnie mają 100% starej wytrzymałości (albo i więcej). Jednakże po spawaniu nie lakierowałem ich i w trzech miejscach widać, że były naprawiane - mnie to nie przeszkadza, bo dla mnie ważne jest, żeby plastiki były sprawne, a nie ładne.

    Motor posiada:
    - centralną podstawkę (bardzo ułatwia prace przy motocyklu)
    - kufer centralny kappa (nie ma go na zdjęciach - ale dodaję do motoru)
    - Wysoką szybę (na zdjęciach) - oryginalną daję też
    - nakładkę na szybę (przy moim wzroście 186cm nakładka idealnie zdejmuje mi wiatr z kasku, niższi kierowcy mogą ją zdjąć)
    - tłumik akcesoryjny Laser PRODURO
    - gmole
    - grzane manetki
    - gniazdo zapalniczki 12V na przednim panelu

    Polecam sprawdzenie motoru na stronie rządowej: https://www.historiapojazdu.gov.pl/
    nr rejestracyjny: ZST3E80
    nr VIN: 3YF108365
    data pierwszej rejestracji: 1999-04-15

    Zapraszam zainteresowanych. Motor stoi w garażu w Gdyni Redłowo.
    Mój telefon 889 761 808
    Michał

    Link do allegro:


    I teraz seria fotek - tatatatata :-)

    Zdjęcie0073.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpgZdjęcie0098.jpgZdjęcie0073.jpgZdjęcie0080.jpgZdjęcie0081.jpgZdjęcie0083.jpgZdjęcie0084.jpg4.jpgZdjęcie0086.jpgZdjęcie0087.jpgZdjęcie0088.jpgZdjęcie0091.jpgZdjęcie0092.jpgZdjęcie0093.jpgZdjęcie0094.jpgZdjęcie0096.jpgZdjęcie0097.jpg

    #2
    To jak nikt nie chce kupić motoru to zrobię quiz: skąd jest pierwsze zdjęcie (to z wodą w tle?) :-)

    Komentarz


      #3
      Cena do negocjacji.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez dera Zobacz posta
        To jak nikt nie chce kupić motoru to zrobię quiz: skąd jest pierwsze zdjęcie (to z wodą w tle?) :-)
        To odpowiedz mi skąd jest drugie? 20090612166.jpg

        tu znalazłem jeszcze wpis ze starego forum

        " 1999R. 20 TYŚ PRZBIEGU Data: 19.08.2008 20:08"

        "oli_van dnia 24.08.2008 00:05
        w zeszłym roku miała kapitalny przegląd za 320 euro w niemieckim salonie. "
        Ostatnio edytowany przez advradek; 76.

        Komentarz


          #5
          No proszę - znalazłeś moją tenerkę na innym forum? Może tak być - po wydechu rzeczywiście podobna do mojej :-) Zdjęcie zdecydowanie przed moją kadencją. Ale strzelam na to, że zostało zrobione.... pod wiejskim sklepikiem gdzieś w centralnej Polsce :-)



          Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
          To odpowiedz mi skąd jest drugie?

          tu znalazłem jeszcze wpis ze starego forum

          " 1999R. 20 TYŚ PRZBIEGU Data: 19.08.2008 20:08"

          "oli_van dnia 24.08.2008 00:05
          w zeszłym roku miała kapitalny przegląd za 320 euro w niemieckim salonie. "

          Komentarz


            #6
            Up.
            Nowa cena: 7500 - do negocjacji.

            - - - Zaktualizowano - - -

            Up.
            Nowa cena: 7500 - do negocjacji.

            Komentarz


              #7
              Up - aktualne - polecam, zapraszam do negocjacji.

              Komentarz


                #8
                Up. Polecam, moto w super stanie. Cenę da się negocjować! Garaż mi zajmuje, a kolejny rumak czeka :-)

                Komentarz


                  #9
                  Tenerka została sprzedana, na dalekie południe :-) Można zamknąć temat.

                  Obecnym i poprzednim właścicielom motoru - dziękuję bardzo! I niech służy!

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki za wszystko, pierwsza trasa 600km bez problemów.

                    Pozdrowienia z południa !

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X