Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zibi ponownie w Romanii :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez zibi_1 Zobacz posta
    Ale, coś się szykuje ciekawego.
    Co znowu wykombinowałeś?
    Będziesz na zlocie XJ? Jak mi się nic nie skiepści to postaram się tam wpaść na chwilę.
    Jak będziesz to porównamy siostry bliźniaczki.

    Komentarz


      #17
      Hehe, do tego czasu to już nie będą siostry bliźniaczki Oczywiście, że będę na zlocie XJ. Niestety żałuję, że nie mogę wybrać się na zlot XTZ. Może teraz się uda? Wszystko zależy od kasy.

      Komentarz


        #18
        Spokojnie zlot XTZ też kiedyś zaliczymy, o ile nas chłopaki przyjmą.
        Ja rozpatruję różne za i przeciw, pomysły są ale kasa kładzie najczęściej wszystko na łopatki.

        Zamieszczone przez zibi_1 Zobacz posta
        do tego czasu to już nie będą siostry bliźniaczki
        Coś ty jej zrobił, jakąś krzywdę? Przyznaj się.

        Zibi, Twoja samotna wyprawa do Rumuni mnie zadziwia, sam taki kawał. Bez obstawy jakiejkolwiek, nie zrobił bym tego nigdy.
        Jeśli mogę zapytać, w jakiej kwocie się zamknąłeś?
        Jak nie chcesz nie odpowiadaj, nie będę miał tego za złe.

        Komentarz


          #19
          E tam, zaraz wyprawa. Takie tam latanie dookoła komina Tylko komin trochę większy
          Kwoty nie podliczałem ze względu na dodatkową wycieczkę samochodem. Nie chciałem paść na zawał ale myślę, że zamknąłem się w kwocie 3 tyś. Nie licząc sztrafu na Ukrainie

          Komentarz


            #20
            Kolega ciągnie mnie na Macedonie i z wstępnych wyliczeń wychodzi mi że podobna kasa się szykuje. Nie dam rady, cholera.

            Przyznaj się co zrobiłeś ST? Unikasz odpowiedzi.

            Komentarz


              #21
              Teraz mogę napisać. Miałem wstawić silnik 4TX ale wzięło się i zes... Po zdjęciu osłony smoka moim oczom ukazał się straszny widok. Masa wielkich opiłków i ząb z jakiejś zębatki. W takim wypadku silnik wraca do poprzedniego właściciela. Ja kończę swój silnik i pozostanę przy nim. Jednak będą siostry bliźniaczki

              Komentarz


                #22
                No kurna zrobił byś niespodziankę. Szkoda że nie wyszło, może kiedyś trafi się jeszcze okazja na TX4.
                Za to ja się cieszę, że staną bliźniaczki obok.

                Komentarz

                Pracuję...
                X