Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[660] Strzały z tłumika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    a kwestia spalania jak wygląda po zmianie ?

    Komentarz


      #17
      Ciężko powiedzieć, bo nie mam licznika obecnie, ale z pewnością nie ma wielkiej różnicy, bo teraz zrobiłem ok. 200km i dopiero odpaliłem rezerwę, przy czym jeździłem nieco szybciej, w sobotę montuję licznik, wówczas będę miał możliwość sprawdzić

      Komentarz


        #18
        a powiedz mi jakie masz założone zębatki ? I jak wygląda sprawa dynamiki ? Baghira sprzęt fajny ale za ciężki...

        Komentarz


          #19
          Mam dwa zestawy, kupiłem ją na przełożeniu 16/41, była dość mułowata w dodatku sprzęgło się męczyło przy każdym ruszaniu (trzeba było fest ciągnąć), przez co musiałem później tarcze sprzęgłowe zmienić, nie wiem ile miała do setki, ale maksymalnie osiągnąłem 187km/h licznikowe. Na gume wchodziła tylko z jedynki z gazu. Obecnie mam założone 14/43 i tutaj już trochę się zmieniło, wraz z tą wymianą przełożeń zostało zmienione kompletne sprzęgło i wydech, nie wiem czy w jakimś stopniu przyczyniły się*do poprawy dynamiki. W każdym razie, teraz wstaje na koło z dwójki z delikatną pomocą (na rezerwie sama, po odpuszczeniu i gwałtownym odkręceniu manetki), do 4 biegu idę równo z fazerem 600, wczoraj na prostej objechałem yzf 450, ale to raczej zasługa kierownika tej yzf, a prędkość maksymalna to niecałe 180, kiedy to łapie odcięcie na piątym biegu. Poprawiło się przyspieszenie na ostatnim biegu, można śmiało wyprzedzać bez redukcji. Planuję zmienić jeszcze tylną zębatkę na największą dostępną czyt. 47 zębów, wówczas powinno być jeszcze lepiej, może i z trójki będzie szła jak trzeba.

          Co do wagi, owszem, jest ciężki na szosie się tego nie odczuwa, bo prowadzi się pewnie i mimo, że mam całe 1,70m nie mam z nią problemów, kłopoty zaczynają*się na podjazdach, szybkiej jeździe w lesie, gdzie faktycznie waga jest odczuwalna i nie da się bawić tam tak, jak np. na w/w yzf'ce, no ale nie do tego została stworzona Baghira

          Komentarz

          Pracuję...
          X