Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

kufry aluminiowe sprzedam

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez scorpion Zobacz posta
    ogólnie kuferki wygladaja swietnie ale mocowanie jak dla mnie totalnie bez sensu. nie potrzebnie poszerzony zestaw moto plus kufry o jakies 8 cm przez te alu profile.
    pisał mi, że wyszło go 110 cm, a sakwami tekstylnymi miał 120 cm
    ale fakt, że zabezpieczone ma, pisał że trzyma mu się to bez problemu - tak zrobił tak ma

    aktualnie brak kufrów na stanie, następna partia z centralnymi za jakiś tydzień...

    Komentarz


      #17
      tak rysują się centralki :

      czarna : http://www.fotosik.pl/u/topstar/album/1670204

      srebrna : http://www.fotosik.pl/u/topstar/album/1670206

      Komentarz


        #18
        dla zainteresowanych...
        - nowa partia kufrów po połowie Października (boczne i centralne)
        - elementy mocujące bocznych do stelaża się pojawią (wersja testowa, zobaczymy jak to wyjdzie)
        - płyta na pokrywę kufra będzie, na dystansach z wycięciami, płyta pod ewentualny bagaż mocowany na pokrywie (by nie rysować pokrywy)
        - płyta pod centralkę też powinna się pojawić (ehhh ten czas tak leci, mało czasu i mało)
        - elementy do mocowania bagażu np. takie:
        1. uchwyt 01 (prostokątny mały) - http://www.fotosik.pl/u/topstar/album/1678302
        2. uchwyt 02 (prostokątny) ____ - http://www.fotosik.pl/u/topstar/album/1678298
        3. uchwyt 03 (owalny) ________ - http://www.fotosik.pl/u/topstar/album/1678303

        Komentarz


          #19
          kufry przy KTM 950 LC8:

          DSC_1258.jpgDSC_1257.jpg
          DSC_1260.jpgDSC_1261.jpg
          DSC_1263.jpgDSC_1259.jpg

          Komentarz


            #20
            Świetna robota

            Komentarz


              #21
              tak wygląda świeży kufer 05 (czarny central-450 zł)

              cz central (1).jpgcz central (2).jpg
              cz central (3).jpgcz central (4).jpg
              cz central (5).jpgcz central (6).jpg

              Komentarz


                #22
                wrzucam mocowania do kufrów bocznych, tak by to wyglądało
                na razie jest to prototyp, na gotowo wszystkie elementy będą ocynkowane, a wykonane są ze stali:

                akurat miałem 3 szt. w ręku, w zamyśle jest mocowanie na 4 sztukach, dzięki osobnym elementom każdy będzie mógł rozmieścić te ,,kostki" wg swojego uznania oraz rodzaju stelaża
                do rurek stelaża mocujemy kółeczka następnie pod ich rozstaw mocujemy ,,kostki" na kufrach

                JESZCZE NIE ZNAM CENY ZA MOCOWANIA - podam jak będą zrobione na gotowo
                aby kufer nie spadał przewiduję dodatkową klamrę poziomą mocowaną do kufrów, która będzie łapała element montowany do rurek stelaża - będzie spinać całość

                20141224_122219.jpg20141224_122447.jpg
                20141224_122716.jpg20141224_122807.jpg

                Komentarz


                  #23
                  Bardzo fajnie to wymyslone

                  Komentarz


                    #24
                    ... będzie zmiana. te mocowania z prostymi prowadnicami będą przeznaczone pod centralkę,
                    pod kufry boczne będą takie uchwyty ale ze skośnymi prowadnicami aby nie podskakiwały, a klamra spinająca do stelaża będzie kleszczyć całość

                    Komentarz


                      #25
                      Witam, odświeżam temat i...
                      posiadam kufry 04 - srebrne pozaginana pokrywa od ręki !!! - poza kolejką,

                      *jeden kolega ma awarię silnika i niespodziewany wydatek...

                      Komentarz


                        #26
                        dodatkowo właściwie końcowa wersja mocowań do kufrów (jeszcze w surowym wykonaniu):
                        - prosta prowadnica do centralnych (mocowanie zostało zmniejszone)
                        - skośna prowadnica do bocznych

                        mocowania.jpg

                        Komentarz


                          #27
                          fotki wolnych kufrów:

                          20150221_122052.jpg20150221_122104.jpg
                          20150221_122152.jpg20150221_122217.jpg

                          widok kufra od dołu:

                          20150221_122421.jpg

                          *** obecnie zmieniona technologia wykonania, kufry z tyłu bez zakładek blachy
                          - są jakby z jednego płaszcza blachy dookoła
                          Ostatnio edytowany przez Marcin-Słupsk; 2667.

                          Komentarz


                            #28
                            Paczka dotarła do mnie, kuferki już dostały mocowania i wylądowały na stelażu.
                            Marcin zapakował przesyłkę tak solidnie, że miałem niemały problem dobrać się do zawartości.

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
                              Paczka dotarła do mnie, kuferki już dostały mocowania i wylądowały na stelażu.
                              Marcin zapakował przesyłkę tak solidnie, że miałem niemały problem dobrać się do zawartości.
                              fakt trochę daję towaru w to pakowanie
                              przypadek z obitymi narożnikami kufrów mnie tego nauczył, od tamtej pory samo pakowanie zajmuje mi 1,5 godziny

                              Komentarz


                                #30
                                Marcin te kufry jeszcze aktualne bo zanabył bym je ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X