Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

"Grzybki" do mocowania kufrow monokey

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    "Grzybki" do mocowania kufrow monokey

    Hej,
    CZy moze ktos ma nadmiar, albo wie gdzie mozna dostac same metalowe "grzybki" do mocowania kufrow monokey? Najchetniej wymienilbym wszystkie 6, ale 2 tez mnie urzadza (nawet bardzo). Nie potrzebuje srub, tych "jezykow" (tych w ktore kufer sie zaklikowuje), ani zadnych innych elementow mocowan (no moze poza gumkami, ale to znalazlem w sensownej cenie w motobagaz.pl, ale grzybki wygooglalem tylko jako element zestawu za prawie 100 ... :/

    Z gory dzieki
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    #2
    Najtaniej na www.motorus.pl
    Skalkuluj sobie, czy nie lepiej zamiast "givi z125", kupić sobie pełniejszy komplet "givi e115f".
    Z ciekawości możesz sobie porównać ceny "gumek" - sprawdź "givi z126" (do płyty centralnej to "givi z126A").
    Na marginesie - plastikowe zaślepki do wingracka givi\monoracka givi to "givi z128".

    Komentarz


      #3
      Mistrz, zwlaszcza, ze to w zasadzie sklep w Warszawie wielkie dzieki!
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        Cieszę się, że mogłem pomóc.
        Gdyby ktoś szukał kompletu zaślepek do wingracka (givi z128), to podpowiem że niestety będzie potrzebował dwóch kompletów ...

        Komentarz

        Pracuję...
        X