Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Veteran Cup...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Veteran Cup...

    Panowie.. w tym roku zastałem poproszony o nakręcenie i przygotowanie filmu promocyjnego dla chłopaków ścigających się na veteranach... trochę pracy... trochę biegania po torze i się udało całkiem fajnie...


    chwalę się zatem i proszę o uwagi i opinie... przy okazji zapraszam wszystkich chętnych to udziału w tej imprezie, niewielkim kosztem można się super pobawić i pościgać półprofesjonalnie. zawodników w polsce przybywa.. ale wciąż do np. Czech mamy daleko...

    www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
    www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

    #2
    Fajny kawałek, fajnie zmontowane
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      #3
      Fajny klimat, u nas w Pl też są takie wyścigi i mistrzostwa, mam kilku znajomych z lublina i wawy którzy jeżdżą takimi wetereanami, jeden na BSA650 a drugi Triumph Thunderbirdem, każdy z nich też ma ktma
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        niedaleko mnie za słowacką granicą jest okruh terlicko, wypas jakby co to zachęcam gdybyście kiedykolwiek byli w pobliżu, zamykaja całe miasto i zapierd... cały dzień od zabytków po open, jest ogień

        Komentarz


          #5
          nooo właśnie marzy mi się uliczny wyścig.. w polsce... były już podchody u nas.. ale skończyło się jak zwykle... tz. blokada ze strony jakiegoś komisarza policji...
          według niego nie da się, niebezpiecznie itd... zlikwidowali u nas też rajd magnolii debile...
          www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
          www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

          Komentarz


            #6
            bo my k...a sto lat za murzynami jesteśmy i tyle, cały czas to powtarzam, bywam często w czechach, słowacji, wszystko się da, jeżdże na wyścigi, deske na wodzie latem deske zimą, piwa sie wszędzie napijesz, trawy teraz nawet zajarasz na legalu itd itd
            u nas jak nie drożyzna to hu...nia. dziękuje. aż się wkurw...em made in polska jeb...a

            Komentarz


              #7
              Ja coś wiem na ten temat, jak komuś dodajesz roboty to normalne że nie weźmie się za to ze swojej woli, będzie chciał siedzieć w domu a nie pracować w weekend żeby inni się mogli pobawić, do nich tylko kasa przemawia ale niestety wtedy wójt czy burmistrz musi się dogadać z komendantem.
              W moim rodzinnym mieście Dęblin zrobienie zlotu motocyklowego kiedyś na terenie jednostki i próby wyścigów na 1/4 mili były nie do pomyślenia, a w tamtym roku miło mnie zaskoczyli i pozwoli na wjazd motocykli na teren . Komuno ja..na umieraj jak najszybciej.
              Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Hehe niektóre rzeczy szybciej właśnie za komuny by przeszły niż teraz, wystarczył kaprys "dygnitarza" i wszystko się dało, teraz przeszkadza,- jak było już wspomniane: lenistwo, wszystko za kasę i obsranie za wzięcie jakiejkolwiek odpowiedzialności...

                A filmik bardzo fajnie zmontowany

                Komentarz

                Pracuję...
                X