Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Weekend nad morzem Jastrzębia Dziura

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Weekend nad morzem Jastrzębia Dziura

    Może ktoś chętny na mały wypad nad morze z Warszawy. w ten piatek najlepiej rano powrót niedziela proponowane: Jastrzębia Dziura
    Oczywiście motocyklem chyba , że ktoś chce koniecznie autem


    pozdr

    #2
    Zabieram ekipę w piątek 08.08.2014 rano autem, jedziemy i nocujemy w Gdańsku, w sobotę planujemy plażowanie tzn całodzienne siedzenie na plaży pod parasolem (przynajmniej ja). Jeśli masz ochotę albo będziesz w pobliżu to pisz.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Orientacyjnie o której godz rano wyjeżdżacie może bym się podłączył i plażujecie także w Gdańsku ?

      Pzdr

      Komentarz


        #4
        Mam plan wyjechać około 9-10 rano w wawy, mamy nocleg u znajomego, nie wszyscy możemy siedzieć na słońcu więc plażowanie spokojnie mogę nazwać barowaniem pod parasolem, ogólnie cała sobota tak zleci ale z rozsądkiem bo w niedziele powrót
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz

        PracujÄ™...
        X