Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Islandia 2010

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Islandia 2010

    Witam,

    Razem z chłopakami od wyprawy na Bliski Wschód planujemy pojechać na Islandię. Planowana trasa to Wwa-Kopenhaga-Reykiavik potem szutry i drogi islandzkie przez tydzień, następnie powrót tą samą trasą.

    Koszt promu to ok 340 E w dwie strony. Jechalibyśmy w II poł września - 18.09 jakoś.
    Całość powinna zamknąć się w kwocie 600 E + koszt dojazdu do Kopenhagi.

    Jeżeli ktoś chętny to zapraszam.

    M.
    ride on!

    #2
    Jutro rano znajoma ekipa(śmigłowcy) ze Szwecji wraca z Islandii. Jeden koleżka zajedzie do Polski na parę dni, dowiem się bezpośrednio o realne koszty tygodniowego pobytu i ewentualne ciekawostki.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      hey, bylem tam prawie caly czerwiec - tyle ze 4x4, promem z Hanstholm. chcialem jechac takze na caly wrzesien ale na razie to odkladam. moge podrzucic pare pozytecznych info. na moterek planowalem sie tam wybrac w przyszlym roku.
      lr-lr-saab-xtz

      Komentarz


        #4
        witam,

        Rozmawiałem z ludźmi, którzy tam mieszkają i powiedzieli że nie ma dramatu jeżeli chodzi o pogodę. Pada tak jak zawsze, a wieje mocniej (moje największe obawy), tylko w przypadku sztormu (2-3 dni). Poza tym trzeba uważać na owce... Cena litra waszki to ok 200 koron (circa 5 zł) więc też daje rade. Płynie się trzy dni, w tym jeden dzień postoju na Wyspach Owczych.

        Generalnie jest drogo jeżeli chodzi o inne rzeczy. Jeżeli ktoś kto był /nemet / mógłby opisać na co uważać i ile co kosztuje to było by pięknie. Jedno jest pewne - jesień jest tam piękna a pogoda nienajgorsza

        M.
        ride on!

        Komentarz


          #5
          jak chcesz to wklejaj moje wypociny, poki co nie mam czasu na rozpisanie sie... o wykonczeniu fot juz nie wspomne...
          lr-lr-saab-xtz

          Komentarz


            #6
            i jak tam poczynania w kwestii islandii?
            lr-lr-saab-xtz

            Komentarz

            Pracuję...
            X