Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2015 ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zlot 2015 ?

    Tak ostatnio klepałem te filmiki YT dla XTZCLUB.pl i XT660.pl, bo też jestem tam zarejestrowany, nie tylko ja zresztą, zauważyłem

    A jak by połączyć siły na przyszły rok ? I spotkać się gdzieś w centralnej Polsce, aby wszyscy mieli blisko.

    Całkowicie luźna propozycja, co wy na to ???

    Jak byli byście ciekawi jak tamta grupa się bawi, to wpiszcie na YT "1981tomasz" i na moim kanale przeglądnijcie relacje z ostatniego zloty który odbył się w czerwcu w miejscowości Zator. Było super.

    Albo popatrzcie tu:





    Ostatnio edytowany przez TipiT; 3597.

    #2
    Cholera, a ja po powrocie z Suwalszczyzny i walki na tamtejszych szutrach chcialem wrzucic pomysl zlotu w tych rejonach :-)

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
      Cholera, a ja po powrocie z Suwalszczyzny i walki na tamtejszych szutrach chcialem wrzucic pomysl zlotu w tych rejonach :-)
      Nic straconego. A jest gdzie pojeździć

      Komentarz


        #4
        Połączenie zlotów wyszłoby w tym przypadku na dobre, można dopchać jeszcze forum yamahaxt.pl. Frekwencja ostatnich zlotów xtzclub, jest... każdy widzi jaka, więc przydałby się taki ruch.

        Komentarz


          #5
          tak aby wszyscy mieli równie blisko,lub równie daleko http://pl.wikipedia.org/wiki/Geometryczny_środek_Polski

          Komentarz


            #6
            moze i nie głupi pomysł widać, że chopy terenowo też lubią

            Komentarz

            Pracuję...
            X