Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Częsci Yamaha XTZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    kamilol chodzi mi całkowite wyjęcie ośki przepustnicy z gaźnika https://plus.google.com/photos/11312...16240376461227 tak ona wygląda musisz roździelić gaźnik wziąć do ręki tą połówkę co ma na dole tą dużą mosiężną śrubę z boku będziesz miał nakrętkę na kluczyk 7 a w środku blaszka na 2 śrubki krzyżakowe i wyciągasz ją.
    Dasz radę ?
    Pozdrawiam

    Komentarz


      #17
      To co dasz radę ?

      Komentarz


        #18
        narazie nie mam jak rozebrac gaznika moze we srode zobacze ale ten gaznik normalnie chodzil nie mial zadnych nie pokojacych objawow.

        Komentarz


          #19
          Podasz numer telefonu ? Chciałbym się ostatecznie dogadać jaki przebieg moto był z którego gaźnik pochodził ? A i jeszcze jedno w razie co jest możliwość zwrotu ?
          Dzięki i pozdrawiam

          Komentarz


            #20
            tel 509406723

            Komentarz


              #21
              Odpisujesz na sms ?

              Komentarz


                #22
                zadzwon

                Komentarz


                  #23
                  Dźwignia zmiany biegów jest? Po ile?

                  Komentarz


                    #24
                    Dajcie se z nim spokój 2 tygodnie mnie zwodzi że gaźnik wysłał a pisze że jutro wyśle i komplikacje jakieś nie polecam. Jak by się człowiek śpieszył to do śmierci :/

                    Komentarz


                      #25
                      Nie zagladalem jakis czas a przez telefon nie rozmawiles ze mna tylko z kolego bo to jego czesci.
                      Dźwigni zmiany biegow nie mam

                      Komentarz


                        #26
                        plastik ten na akumulator prawa strona pod siedzeniem jest??? jaka cena kolor ??? dodaj zdjęcie najlepiej

                        Komentarz


                          #27
                          20140822_170654.jpg Jesli chodzi ci o te plastki to cena za sz 25zł

                          Komentarz


                            #28
                            Poszukuje czachy, tego elementu dokrecanego do czachy oraz osłony chłodnicy. Masz może jeszcze ?

                            Komentarz


                              #29
                              mam jeszcze oslone chlodnicy ale to chcem sprzedac w komplecie razem z chlodnica.

                              Komentarz


                                #30
                                Ale mówisz o tych plastikach? Jakbyś jednak się rozmyślił to jestem chętny na jeden lub dwa nawet (będzie na zapas)

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X