Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie wkreca sie na wyzszych biegach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] nie wkreca sie na wyzszych biegach

    witam
    moto stalo ok miesiaca w garazu,wczesniej miala robiony porzadny serwis filtry,zawory czyszczenie gaznikow,wszystko chodzilo super,,dzisiaj pojechalem sie przejechac i dziwna sprawa 1,2,3 kreci sie normalnie a na 4i5 tak do ok 4.5tys obrotow i puchnie postrzeliwujac z wydechu
    probowalem delikatnie wyciagnac ssanie tak by zobaczyc co bedzie troche lepiej bo kreci do ok5tys i dalej to samo
    zrobilem dzis ok 150 km,kilkanascie razy przeciagajac na 2i3 biegu myslac ze moze jakis syf w gazniku i moze przedmucha,ale nic dalej to samo 1,2,3 super 4,5 dojdzie max do 5tys obr
    poczatkowo myslalem ze gaznik ale czemu na niskich biegach chodzi oki,zapala tez za pol obr silnikiem,nawet bez ssania zimna czy ciepla

    #2
    Miałem dokładnie to samo. Z tym że moja Tereska na 4 i 5 biegu bujała się max do 120-130. U mnie przytkane było jedno z podciśnień w gaźniku. Po powtórnym zdjęciu i wyczyszczeniu gaźników motór ożył ;-)

    Komentarz


      #3
      Zacznij od sprawdzenia poziomu paliwa w gaźnikach, drożności kraników, stanu siteczka-filtra na zasileniu (nr 48) http://static1.megazip.ru/M/e6f/e6f7...4264a483e9.png no i wydatku pompy paliwa. Na niskich biegach silnik ma lżej więc pobiera mniej "nafty" i wkręca się wyżej.
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        #4
        dzieki panowie, no i mam ladnie rozrysowany gaznik,postaram sie luknac w ktorys wieczor,pozdro

        Komentarz


          #5
          hej po rozebraniu wygladalo wszystko czysto ale przedmuchalem sprezarka wszystko dla zasady-no i tereska ozyla,dzieki wielkie,pozdro

          Komentarz

          Pracuję...
          X