Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię YAMAHE XT 600 Z TENERE 3AJ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię YAMAHE XT 600 Z TENERE 3AJ

    Tak jak w temacie. Kupię tereskę. Propozycje proszę przesyłać na maila. Pozdro

    #2
    To nie jest takie proste jak myślisz

    Komentarz


      #3
      Potwierdzam W kilku zakupach pomagałem i zgroza to co się widzi, a co wypisują na allegroszu. Ale to w końcu już ćwierćwiekowe babcie, to i wielu domorosłych mechaników się do nich mogło dobrać

      Komentarz


        #4
        jezeli jestes zainteresowany posiadam tenere 660 95rok. Spawana jest lewa owiewka, jeszcze nie jest pomalowana więc można sobie zobaczyć uszkodzenie (na dniach dam do lakierowania więc mogę cyknąc fotki jak to wygląda). Przebieg 67000 km, sa do niej serwisowki prowadzone do 62 tys. Wymieniłem dwa dni temu olej oraz filtr powietrza, opony sa ok , klocki i naped rownież. Silnik nie kopci. Generalnie wszystko sprawne prócz wskazówki temp cieczy chłodzącej - wentylator chłodnicy działa.

        Komentarz


          #5
          Wybór dobry, jeżeli wiesz na co się szykujesz
          Potwierdzam zdanie przedmówców, znaleźć niedotykanego enduraka, w dodatku wersję która wychodziła niecałe 3 lata ...
          Powodzenia

          Komentarz


            #6
            Nie do końca wiem na co się szykuję bo to bedzie mój pierwszy bike. Nowsza w sumie też mogłaby być, nie widzę przeszkód, byleby w rozsądnej cenie Co myślicie o tej??

            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

            Komentarz


              #7
              Masz sporą rozbieżność, bo 3AJ i XTZ 750 to dwie zupełnie inne bajki

              Komentarz


                #8
                3AJ i xtz660 to też inne bajki, ale jeśli miałbym szukać czegoś na pierwsze moto, to wolałbym raczej nowszą 660-tkę, bo jest bardziej ucywilizowana i znacznie lepiej zachowuje się na asfalcie.

                Komentarz

                Pracuję...
                X