Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warsztat Wrocław

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Warsztat Wrocław

    Drodzy koledzy możecie polecić jakiś warsztat z Wrocka? Jest serwis Yamahy ale tam zdzierają skórę razem z mięśniami, więc wolałbym jakiś mniejszy serwis sprawdzony przez jakiegoś forumowicza. Moto sprawne ale potrzebuje trochę regulacji i sprawdzenia ogólnego stanu. Kupiłem niedawno i nie mam ani czasu ani wiedzy na grubsze grzebanie....

    #2
    Ja serwisuje sam swoją ST a yamahy we Wro nie polecam. Z małą teresą nie mam doświadczenia niestety ale jak byś chciał to możemy się kiedyś gdzieś umówić i może będę mógł Ci coś podpowiedzieć.

    Komentarz


      #3
      Spoko. Dzięki za cyne. Inny forumowicz mi podrzucił namiar na człowieka który mi rozgrzebie i złoży U mnie czasu brak bo inaczej sam bym grzebał

      Komentarz


        #4
        Jest mechanior na ul. Reymonta teren bazy starej Odry przed mostami w prawo chyba nr,12 warsztat znajdziesz w necie pod nazwÄ… KM motor

        Komentarz


          #5
          Trafiłem do nieprofesjonalnego warsztatu Czyli człowieka robiącego to w wolnym czasie. Z czystym sumieniem mogę polecić, nie naciąga, zna się na rzeczy. Jedynie czasami czas mu nie pozwala na szybką robotę. Jakby ktoś chciał to proszę o info na priva

          Komentarz


            #6
            Witam, odświeżę nieco temat. Ze względu na to, że stałem się niedawno posiadaczem XTZ 750 potrzebuję w niej zrobić podstawowy serwis typu luzy zaworowe, regulacja gaźników itp. Może ktoś mi dać namiar na sprawdzonego mechanika no chyba, że jesteście mi w stanie pomóc samemu we Wrocławiu ?

            Komentarz


              #7
              Polecam z czystym sumieniem DragTech. ul. Robotnicza 22. Byłem tam na ostatnim przeglądzie swojej Teresy przed sprzedażą. Nie trafiłem tam wcześniej bo miałem moto na gwarancji i obowiązkowe przeglądy w ASO. Mój kuzyn serwisuje tam Transalpa i też jest zadowolony.

              Gość ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, doradza i odradza. Ceny mają odpowiedni stosunek do jakości usługi.

              Jeżeli kupię następny motocykl używany to na 100 % będę go serwisował u Topika !

              Pozdrawiam Tomek.

              Komentarz


                #8
                Podjechałem tam wczoraj właśnie i pocałowałem klamkę - do 31.08 urlop. Po 1 września tam podjadę. Dzięki !

                Komentarz

                PracujÄ™...
                X