Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VII edycja XTZ club ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    VII edycja XTZ club ???

    No własnie czy jest w planach jakaś klubowa impreza??? ktoś coś myślał ???
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    #2
    Zaczyna się robić ciasno
    Chyba trzeba będzie zrobić na wiosnę.
    Chociaż w październiku tylko u Czeczena jest spotkanie
    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

    Komentarz


      #3
      Ja mogę jeszcze zrobić przecinkę na koniec października ale to wątpliwy termin
      zobaczymy czy w końcu jakaś teresa wjedzie na strzelnicę bo jak na razie tylko czarnuch drogą dla gejów dał radę

      Większa impreza to dopiero na wiosnę.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Może jesienne Wilkasy? Jest po sezonie. Ścisku nie będzie. Za tydzień, dwa będzie już pewnie więcej błota. Nie będzie luxusów ale i też nie będzie trzeba srać po krzakach.
        I...???

        Ach i studentek pewnie będzie bez liku

        Komentarz


          #5
          Mazurskie szuterki
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Co Wilkasy to Wilkasy

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
              Może jesienne Wilkasy? Jest po sezonie. Ścisku nie będzie. Za tydzień, dwa będzie już pewnie więcej błota. Nie będzie luxusów ale i też nie będzie trzeba srać po krzakach.
              I...???

              Ach i studentek pewnie będzie bez liku
              O nie, nie, nie do Dyskoteki mnie nie przekonacie
              Ale owszem chodzi mi po pogłowie organizacja kolejnych Wilkas, tyle że na wiosnę bo w tym roku już czasu za mało a może na Lubelskie lub do Czeczena chciałbym zawitać. Ten rok mam tragiczny, nigdzie nie byłem, Czechy nie wypaliły. Albo Kaszuby tam też jest dużo fajnych szuterków.
              Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

              Komentarz


                #8
                Do Wilkasów albo na Gugny też mogę pojechać, bardzo miło wspominam no i mam ślady tras. Ale jak pewnie sami zauwazyliście, najwazniejsze to organizator, nawet jedna osoba ale ktoś musi się poświęcić i podjechać do ośrodka czy coś, ugadać wszystko. Nie ukrywam ale taki zlocik na początku sezonu może być fajnym początkiem majówki.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Też tak myślę Marcinie koniecznie trzeba wrócić do tradycji wiosennych spotkań XTZClubu bo się towarzystwo zjechało w tym roku i nic konkretnego nie wyszło.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                    Też tak myślę Marcinie koniecznie trzeba wrócić do tradycji wiosennych spotkań XTZClubu bo się towarzystwo zjechało w tym roku i nic konkretnego nie wyszło.
                    Plany były ambitne ale tak to już jest że jeśli umiesz liczyć to licz na siebie. My majówkę mieliśmy zajebistą
                    Do wiosny jeszcze bardzo daleko, może ktoś z młodych się w końcu weźmie za robotę i coś zorganizuje ale szczerze wątpię, duch narodu ginie
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      Jakie były te plany...???? Nie gadajcie ze nic się nie działo bo jak tylko ktoś miał ochotę to spotkania się odbywały ... Kotlina Kłodzka, impreza u Trocina, zlot PL.CZ.SK ... wystarczyło ruszyć dupsko.
                      Najwięcej pary w gwizdek poszło na http://www.xtzclub.pl/threads/10718-Zlot-w-Mazowieckim ...

                      Wybierzmy region kraju w którym ma się odbyć spot i nie ma problemu z ogarnięciem spotkania ... dziś wystarczy kilka telefonów i w okolicy znajdzie się ktoś kto ogarnie traski czy inne szczegóły... lub tak jak w przypadku spotu nad Biebrzą Adam narysował traskę mając do dyspozycji tylko googlemaps ... jak tylko się chce to się zrobi !

                      PS
                      Pamiętacie plan organizacji spotkania w okolicach Słupska? Obiecywaliśmy ze pojedziemy odwiedzić grób Krzyśka ....

                      Komentarz


                        #12
                        Ale tu mowa o spotkaniu forumowym a nie pojeżdżawka 10 ciu osób po lesie czy błocie. Sam widzisz czeczen że nie ma ludzi którym by się chciało gdzieś jechać to raz a drugie to jakoś organizatorzy też nie garną się za bardzo do oranizacji czegoś takiego.
                        Ja od razu powieziałem że nie podejmuje się czegoś takiego, mam niemiłe doświadczenia
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Jakie 10 osób... Kotlina,międzynarodowy to 10 osób?

                          Wybierzmy miejsce - organizację się ogarnie - zawsze znajdzie się ktos blisko kto sprawdzi osrodek...
                          Zapodam ankietę co do wyboru miejsca na -miesiąc - jak zdecydujemy o regionie to wybierzemy konkretny ośrodek

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                            Jakie 10 osób... Kotlina,międzynarodowy to 10 osób?

                            Wybierzmy miejsce - organizację się ogarnie - zawsze znajdzie się ktos blisko kto sprawdzi osrodek...
                            Zapodam ankietę co do wyboru miejsca na -miesiąc - jak zdecydujemy o regionie to wybierzemy konkretny ośrodek
                            W ubiegłym roku jesienne spotkanie w opinii uczestników wypaliło i były przygody,wiosna ( czerwiec) w Kotlinie tez były zajebiste ,Mariola i Johny ogarnęli sprawę wzorowo.Tak jak gada Czeczen jak by tylko ktoś poświęcił trochę czasu,znalazł miejsce i zorganizował 2 trasy to gwarancja na chętnych jest na 100%.
                            Tylko kto to łyknie ???
                            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                            Komentarz


                              #15
                              Wlasnie, 2 trasy to dobra sprawa... czesc osob moze sobie poleciec szutrami i po czarnym, a czesc powsciekac sie offem
                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X