Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Owiewka przód Rally, taka jak na foto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    900 złociszy to jak za darmo. Dobra gleba, to stelaż się krzywi, plastiki łamią, trza szukać w używkach, a patrząc na ceny alledrogo, to koszt samych ścioranych używek (czacha, boczki, lampa, stelaż) spokojnie dojdą do tej ceny, a gdzie tam jeszcze to pomalować, coby było zgodne z oryginałem? Cena na prawdę niska.

    Komentarz


      #17
      Jasne, zgadzam się ale niestety mój portfel swoje [ja na ten projekt przeznaczam 100zł- już liczyłem i możliwe że starczy, a efekt... czas pokaże] także trzymać kciuki!

      Komentarz


        #18
        Na ostatnim trampkowym Rogaczu był ktoś na AT z owiewk a rally. Ponoć wydłubane w jedno popołudnie w garażowych warunkach Nie mogę teraz znaleźć foty, ale wyglądało całkiem ok.

        Komentarz


          #19
          Zobaczymy czy modelarskie zamiłowania i doświadczenia budowlańca pomogą ale uroczyście oznajmiam że podchodzę do tematu pt. "owiewka rally za stówkę"
          i sam chyba najbardziej jestem ciekaw czy będziemy końcowy efekt podziwiać czy się śmiać

          Komentarz


            #20
            Gdyby coś to nie niszcz dobrej owiewki. Służę swoją scioraną do prób. Mam też wersję " rajli " za 250zł. Lub pożyczę komuś kto zrobi mi kopię na zapas.

            tak to wyglada
            DSC_0921.JPG
            DSC_0924.JPG

            Komentarz


              #21
              Moja też jest zmasakrowana bo poprzedni właścicel ją rozwalił i posklejał jak umiał, więc nic nie stracę.
              Twoja to nie jest tylko dołożona w miejsce szyby dokładka wyższa, i skąd ją masz?


              aha i musze dodać że piękna tenerka, aż sam się zastanawiam czy swojej na biało nie zrobić, no i co to za wypasione przednie kierunki takie małe?
              Ostatnio edytowany przez lukemj; 3883.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez lukemj Zobacz posta
                Moja też jest zmasakrowana bo poprzedni właścicel ją rozwalił i posklejał jak umiał, więc nic nie stracę.
                Twoja to nie jest tylko dołożona w miejsce szyby dokładka wyższa, i skąd ją masz?
                Kupiłem od Esi'ego z forum. Kosztowała 300zł, tylko była niższa bo Esi ją bez sensu uciął. Ma zupełnie inny kąt niż szyba. "Przeciwiwatrowo" sprawdza sie w tym samym stopniu co turystyczna szyba.

                Zamieszczone przez lukemj Zobacz posta
                aha i musze dodać że piękna tenerka, aż sam się zastanawiam czy swojej na biało nie zrobić, no i co to za wypasione przednie kierunki takie małe?
                Kierunki z firmy " Klasa" ( na allegro italyracing) to rzeczywiście klasa sama w sobie. Większość tych części to kompletne śmieci. Kierunkom trzeba było zaszczepić konektorki, bo te co były w zestawie to jakaś porażka. Swoją droga jak można spierdolić tak prostą rzecz? Właściwie wiem, że większość tego co mają to jakieś totalne odpady. Ale kierunki kupiłem u nich bo o połowę taniej już u konkurencji i jakoś nie wierzyłem, że to też będzie spierdzielone.

                Kolor biały odradzam. Moja tereferka miała wyjątkowo paskudne fabryczne malowanie. Teraz nie razi brzydotą za to bardzo się syfi.

                No i dzieki za dobre slowo.
                Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

                Komentarz


                  #23
                  Witam,

                  Powracam do tematu Owiewka z podwojną lampą, Macie może namiary na kogoś kto podjął by się projektu przebudowy

                  Komentarz


                    #24
                    Co do owiewek to gadałem z niemcem z funpagu xtz na fb i powiedział, że będzie robił z kumplem owiewkę i jak skończy to mi pokaże, ale cena jaką zasunął zwaliła mnie z nóg 170 eurasów + przesyłka dla nich to pewnie tak jak by dla nas 170zł -_-, ale może jak by się okazała fajna i kilka osób by się zgłosił, to może by coś utargował chociaż wątpię bo to szwab w końcu

                    Komentarz


                      #25
                      Obecnie pomimo wielkiej obsuwy czasowej jestem w fazie przerabiania swojej czachy, zrobiłem stelaż z Alu pod navigację i do niego zamocowałem własnej produkcji szybkę wysokości i pod kątem jak rallye. Jak skończę żeby to jakkolwiek wyglądało to wrzucę fotki z konstrukcją. Przy okazji dowiedziałem się że Plastbike ma w ofercie takie coś jak w załączniku w cenie 300zł, też niezła opcja

                      Swoją drogą widzieliście kiedyś dokładnie tą owiewkę na czyjejś XTZ?

                      XTZ 660 003.jpg
                      Ostatnio edytowany przez lukemj; 3883.

                      Komentarz


                        #26
                        Ja mam tÄ… owiewkÄ™ w swojej teresie. Spisuje siÄ™ ok.
                        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                        Komentarz


                          #27
                          a mógł byś mi zarzucić jakieś dokładniejsze fotki jak to wygląda z boku [profil] od strony kierowcy i kilka pod kątem bo poważnie się zastanawiam czy jednak robić czy kupić

                          i powiedz mi czy masz identyczną czy coś skracałeś jak ktoś tutaj z forum?

                          Komentarz


                            #28
                            owiewka.jpg

                            nie wiem czy to Ci coś da. Zdjęcia z bliska będę mógł zrobić najwcześniej pod koniec marca.

                            Generalnie nic nie skracałem, gdy kupowałem moto poprzedni właściciel powiedział że jest to owiewka z plastbika bo kupił z połamaną czachą. On tylko odrobinę przeszpachlował i pomalował na czarno.

                            Generalnie ja mam 197 cm wzrostu i nie mam problemu z wiatrem. Przy 140 delikatnie muszę się pochylić.
                            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                            Komentarz


                              #29
                              Ok dzięki za fotkę, to co chciałem wiedzieć to wiem, kąt pochylenia szyby podobny jak w oryginale, ja zamierzam zrobić dużo bardziej pionową szybę

                              Komentarz


                                #30
                                Bardziej pionowa nie będzie Ci przeszkadzała? Teresa nie grzeszy mocą a jak dasz jeszcze bardziej pionowo?
                                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X