Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Owiewka przód Rally, taka jak na foto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zobaczymy, i tak nie rozwijam prędkości większych niż 100km a przy moim wzroście 190cm i wadze 100kg myślę że wysoka owiewka cudów nie zrobi za to chce mieć dużo miejsca na nawigację nad zegarami

    Komentarz


      #32
      To jak już znajdziesz jakiś fajny patent na navi to podrzuć rozwiązanie bo też będę nad tym myślał.
      Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

      Komentarz


        #33
        Już wstępnie mam, ale rozważam jak rozwiązać szybę, czy zostawić przezroczystą która się szybko porysuje czy zamalować całość na jeden kolor. Jak tylko zrobię coś konkretnego to wrzucę fotki co i jak rozwiązałem

        Komentarz


          #34
          DSC_0266.JPG



          Mam 185cm wzrostu. Waga coś w okolicach 85kg. Do 140km/h owiewka" robi ". Miejsca na nawigacje jest dużo. Nawet bardzo dużo.
          Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

          Komentarz


            #35
            Szanowni koledzy i koleżanki.
            Zdaję sobie sprawę, że dużo czasu minęło od poruszanej tematyki owiewki wypełnienia czy jak tam to nazywamy. Jestem żywo zainteresowany nabyciem ponieważ od tygodnia jestem szczęśliwym właścicielem Yamahy xt 600e.
            będę dozgonnie wdzięczny za przesłanie podanie namiarów na firmę zajmującą się produkcją tej owiewki.

            - - - Zaktualizowano - - -

            Szanowni koledzy i koleżanki.
            Zdaję sobie sprawę, że dużo czasu minęło od poruszanej tematyki owiewki wypełnienia czy jak tam to nazywamy. Jestem żywo zainteresowany nabyciem ponieważ od tygodnia jestem szczęśliwym właścicielem Yamahy xt 600e.
            będę dozgonnie wdzięczny za przesłanie podanie namiarów na firmę zajmującą się produkcją tej owiewki.

            Komentarz


              #36
              Pisz na PW - kolega zmienia image moto i ma taka owiewkę do sprzedania

              60220474_2165424013570407_1362828453421776896_n.jpg

              Komentarz

              Pracuję...
              X