Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Owiewka przód Rally, taka jak na foto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Owiewka przód Rally, taka jak na foto

    Witam serdecznie


    przeglądanęłem forum i nie znalazłem nic ciekawego, a szukam owiewki RALLY do Tererki 660 93' z jedną lampą i jedyne co tu pisze to o owiewkach plastbike a to nie takie jak szukam.

    Szukam czegoÅ› takiego
    IMG_0295.JPG
    IMG_0294.jpg

    czy kojaży ktokolwiek gdzie można takie coś kupić, bo jak nie to ew będę próbował sam zrobić z włókna szklanego ale uważam to za ostateczność

    #2
    Jagoda ma coÅ› podobnego ale w xt;http://www.xtzclub.pl/attachment.php...0&d=1336841103
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      dokładnie taka! kto to jest Jagoda i gdzie to kupiła? drobić pod mój motor to już sobie poradzę jakoś

      Komentarz


        #4


        Proszę - pisz staranniej... będzie łatwiej zrozumieć...

        Komentarz


          #5
          niecałe 700euro- okazja
          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

          Komentarz


            #6
            Ten zestaw z linka już znalazłem dawno, ale bez przesady, czy nikt nie robi czegoś podobnego w cenie dla normalnych ludzi?

            Komentarz


              #7
              cena jak z ktm a

              Komentarz


                #8
                ...wszystkie drogi prowadzÄ… do .... Gliwic

                cytat z forum xt - "odpowiadajac na twoje pytania:
                czacha nie jest moja praca bo nie mam pojecia o pracach w laminacie no i tez nie dysponowalem forma takiej czachy.
                jak juz wyzej pisalem inspiracja przyszla z fascynacji rajdami dlugodystansowymi w szczegolnosci rajdem dakar no i strona http://www.off-the-road.de/en/home/
                a dokladnie zakladka http://www.off-the-road.de/Other-bikes/ ... T-600.html


                ale tam ceny z kosmosu! i kiedys na innym forum odezwal sie do mnie pewien uzytkownik tegoz forum i zaproponowal wykonanie takiego przodu z adaptacja pod moj motocykl...byla to nie istniejaca juz firma pro-adventure z gliwic"

                Komentarz


                  #9
                  Mam, mam - jestem szczęśliwą posiadaczką wspomnianej OWIEWKI

                  Na XT-ku wyglÄ…da to tak:
                  DSCF3432.jpgDSCF4146.jpg

                  dokładniejszych zdjęć nie mam - jak coś to mogę zrobić

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                  ...wszystkie drogi prowadzÄ… do .... Gliwic
                  ...byla to nie istniejaca juz firma pro-adventure z gliwic"
                  Wracając z Czech, na Orlenie w Prudniku spotkałam człowieka z/lub około pro-adventure, który przyznał się do współudziału przy montażu mojej

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki za odpowiedź, postaram się poszukać Panów odpowiedzialnych za to cudo, a jak się nie uda to sam stworzę coś, ale to będzie frankenstein...

                    Komentarz


                      #11
                      Śmiem twierdzić, że wiem kto robi takie rzeczy w Gliwicach
                      Niejaki "Ramires". Możesz spróbować go namierzyć na forum Afrykanerów lub Dominatorów (www.hondadominator.pl).
                      Mi robił podobną owiewkę do Dominatora

                      Komentarz


                        #12
                        Już udało mi się Pana namierzyć i porozmawiać. Obecnie produkcja jest wstrzymana i pomimo bardzo konkurencyjnej ceny do tej z niemieckiej strony i tak jest poza moimi możliwościami, więc nie pozostaje mi nic innego jak spróbować własnych sił

                        Komentarz


                          #13
                          Witam,

                          A leflektor też przerobiony

                          Zamieszczone przez Jagoda Zobacz posta
                          Mam, mam - jestem szczęśliwą posiadaczką wspomnianej OWIEWKI

                          Na XT-ku wyglÄ…da to tak:
                          [ATTACH=CONFIG]17467[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]17468[/ATTACH]

                          dokładniejszych zdjęć nie mam - jak coś to mogę zrobić

                          - - - Zaktualizowano - - -



                          Wracając z Czech, na Orlenie w Prudniku spotkałam człowieka z/lub około pro-adventure, który przyznał się do współudziału przy montażu mojej
                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Witam,
                          Ostatnio Moja Tereska straciła "głowę" i trwają poszukiwania nowej twarzy /taki lift/, zastanawiam się nad możliwością wymiany lampy pojedyncza na podwójną, może ktoś to przerabiał

                          Jak będziesz szukał owiewki takiej jak ma Jagoda też się piszę


                          Zamieszczone przez lukemj Zobacz posta
                          Już udało mi się Pana namierzyć i porozmawiać. Obecnie produkcja jest wstrzymana i pomimo bardzo konkurencyjnej ceny do tej z niemieckiej strony i tak jest poza moimi możliwościami, więc nie pozostaje mi nic innego jak spróbować własnych sił

                          Komentarz


                            #14
                            Tylko weźcie pod uwagę, że Jagoda ma to w XT600E z akcesoryjnym zbiornikiem acerbisa. W porównaniu do XTZ660 sporo mniej grzebania, bo niema żadnych boczków, które miałyby zasłonić chłodnicę itp.

                            Komentarz


                              #15
                              Po rozmowach z Panem "Ramirezem" tak jak pisałem, wiem że firma nie działa z powodu braku odpowiedniego miejsca, ale jest szansa że wznowi produkcję od nowego roku, jednak cena za taki front to mniej więcej 900zł włącznie z nową lampą i stelażem pod nią. Jest zdecydowanie atrakcyjna względem niemieckiego odpowiednia za 700 Ełrosów ale dla mnie i tak zaporowa, więc zamierzam powalczyć sam i oczywiście pochwalę się tutaj rezultatami.
                              Docelowo będę robił plastik pod obecną kwadratową lampę, chociaż modyfikacja nie będzie stanowiła żadnego problemu. No i o ile cokolwiek sensownego z tego wyjdzie to nie problem na wykonanej przeze mnie formie zrobić kilka sztuk więcej dla potrzebujących [nie zamierzam robić żadnej konkurencji bo nie mam szans, tylko ew gorszą i tańsza alternatywę jak by ktoś potrzebował]

                              Narazie niestety mam nie małą ilość problemów związanych z moją pracą więc motorem zajmę się najwcześniej za ok miesiąc.
                              Ostatnio edytowany przez lukemj; 3883.

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X