Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta - Wiosenne spotkanie XTZClub

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez giani Zobacz posta
    Nie wiadomo czy będzie czas na kajaki.
    No chyba, że w niedziele od rana na otrzeźwienie
    Mike, dla Ciebie to dwa kajaki połączone pomostem pośrodku

    Komentarz


      #32
      Myślę że Wilkasy śmiało zamienić można na inną, bardziej kameralną agroturystykę.

      Komentarz


        #33
        Ooo tak
        Ale boisko musi być
        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

        Komentarz


          #34
          Ten ośrodek Aneta wygląda bardzo fajnie... kajakami przebic sie na Wilkus i potem na Białą i Krzywą Kutę .... tylko że to może być wyprawa na cały dzień- bo kanały były strasznie zarosnięte (kiedyś) ... sielawka pod nosem (np. u Łukasza w Jakunówku) i puszcza Borecka(a jest piękna) Jeziora te są naprawdę czyste i tereny zacne A sam ośrodek ma wszystko czego potrzeba...

          Komentarz


            #35
            Faktycznie "Aneta" dobrze się prezentuje na zdjęciach ,tylko czy do wody nie jest zbyt blisko
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #36
              Nie byłem na żadnym forumowym zlocie, ale mam nadzieję, że wreszcie uda mi się z Wami zintegrować
              Co do miejsca, to też Wilkasy bym odpuścił, bylem tam 2 razy, co prawda na żaglach, ale pomimo tego że spotkanie zapewne odbędzie się w terminie, który wyprzedzi sezon wodniaków, to i tak może być tam tłoczno, a miejscówka aż kipi namiastką Las Vegas...

              Komentarz


                #37
                Ja jak kolega wyżej (kajotuse) mam nadzieję że dam radę wybrać się na ten zlot . Jak dobrze pójdzie i znajdą się $ na zakup drugiego moto na wiosnę to pewnie wpadnę z ojcem na dwa motongi A co do miejsca to ciężko mi oceniać bo w tamtych rejonach tylko raz za gówniarza byłem

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                  Mike, dla Ciebie to dwa kajaki połączone pomostem pośrodku
                  Dobrze to ująłeś...takie KataKajak Bigmike-a hehe z pomostem na KATA mojego..

                  Komentarz


                    #39
                    to rozumiem, że bierzecie cztery dni pod uwagę, chyba, że bez jazdy

                    Komentarz


                      #40
                      Bardzo chciałbym się z Wami spotkać, ale wolne będę miał od 26.04 do 08.05, więc tylko majowy długi weekend wchodzi w grę, a jak czytałem wcześniej niektórzy chcą nie brać tego weekendu pod uwagę ze względu na imprezy rodzinne...
                      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                        Bardzo chciałbym się z Wami spotkać, ale wolne będę miał od 26.04 do 08.05, więc tylko majowy długi weekend wchodzi w grę, a jak czytałem wcześniej niektórzy chcą nie brać tego weekendu pod uwagę ze względu na imprezy rodzinne...
                        Wjazd rodzinny? Chyba Ty
                        Jak co roku od dwóch lat tydzień majowy zamierzam jeździć po PL, już pomalutku zaczynają się rysować plany
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          .... rysować plany
                          "rysować" to słowo klucz

                          Orzełek - sam ustalasz termin spotkania czy będzie kolejna ankieta?

                          Komentarz


                            #43
                            Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                            Orzełek - sam ustalasz termin spotkania czy będzie kolejna ankieta?
                            Najlepiej niech organizator ustali - to on poświęca własny czas na szukanie miejscówki i sprawdzanie kiedy jest wolna.
                            Będzie jak zwykle - komuś przypasi, komuś nie. Jak termin będzie znany wcześniej, to sobie każdy priorytety poukłada.
                            Sowizdrzał
                            KTM 750 6T
                            Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                            Komentarz


                              #44
                              Hej. Podaję jeszcze pod rozwagę zachodnie wybrzeże - nauka ujeżdzania plaży i uciekania straży granicznej w pakiecie

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
                                Najlepiej niech organizator ustali - to on poświęca własny czas na szukanie miejscówki i sprawdzanie kiedy jest wolna.
                                Będzie jak zwykle - komuś przypasi, komuś nie. Jak termin będzie znany wcześniej, to sobie każdy priorytety poukłada.
                                zgadzam się z Adamem jak nigdy wal termin taki jak Tobie pasuje bo nie było jeszcze takiego co by wszystkim dogodził

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X