Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajd Pałuk 24.04.2010r.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    maciejXtrem , ta fotka była robiona późną jesienią . Wtedy rzeczywiście jest hardcore . Trasa jest jednak tak ułożona , żeby ją można było przejechać nawet na kółkach supermoto . A te podjazdy i zabłocone quady to taka miejscówka na trasie , gdzie chętni będą mogli się wyszaleć . To jest koło Lubostronia , Bartas powinien znać to miejce .

    Komentarz


      #17
      No właśnie nie znam
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #18
        A to nawet lepiej , hehe . Będzie niespodzianka

        Komentarz


          #19
          Chciałem zarezerwować nocleg na mecie rajdu w ośrodku który jest podany na stronie. Wpisowe macie rewelacyjne ale 2 noclegi dla dwóch osób to już wydatek 480 zł !!! i rezerwacja wymaga zapłacenia już teraz 30% tej kwoty. Jesienią tyle zapłaciłem za tygodniowy pobyt w górach z żoną.
          http://xtzclub.pl/attachment.php?attachmentid=817

          Komentarz


            #20
            Kojarzę początek tematu na forum TA:

            Nie chcę krakać, więc nic nie piszę, zaczekam na ew. drugą edycję.

            pzdr, Adam
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                #22
                maciejXtreme

                Ta kwota to chyba za cały domek !!!
                Ja wiem o kwocie 40 zł od głowy . Może źle cię zrozumieli ?

                fxrider

                Polecam wątek


                Ostatnio edytowany przez kogut; 118.

                Komentarz


                  #23
                  Wysłałem maila o rezerwacje na dwie doby dla dwóch osób przyszła taka odpowiedź:

                  mail info@aurapiastowska.pl
                  witamy!
                  serdecznie dziekujemy za zainteresowanie naszym ośrodkiem potwierdzenie rezerwacji w terminie 23-25 04.2010 jest aktualne nie mniej jednak wymaga wpłaty na konto 30% wartosci od kwoty 480 zł
                  pozdrawiam
                  ELZBIETA DUBIŃSKA-ZWIEWKA
                  667-888-889
                  NR.KONTA
                  93-1020-1475-0000-8102-0146-7463
                  PANORAMA PIASTOWSKA sp.zo.o
                  DREWNO23
                  88-410 GASAWA
                  ZALICZKA NA POCZET POBYTU
                  http://xtzclub.pl/attachment.php?attachmentid=817

                  Komentarz


                    #24
                    http://www.allegro.pl/item920802640_...touratech.html to tak w ramach ..... podziwiania myśli technicznej i ceny za jaką można sprzedać coś co można wyprodukować za kilkadziesiąt zł
                    http://xtzclub.pl/attachment.php?attachmentid=817

                    Komentarz


                      #25
                      Ja sobie przykleje a bak kartke
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #26
                        Jak tylko zejdą śniegi rozpoczynam treningi w terenie. Trzeba wrócić do odpowiedniej formy [Do tego jeszcze może uda się zmienic opony na kostki, tak z miesiąc przed rajdem, żeby sie wjeździć i można startować. Z tego co wiem, będzie też pare AT- trzeba im pokazać, jaki motocykl wygrywał 6x z rzędu Dakar Trasy nie znam, ale myślę, że dla bezpieczeństwa lepiej będzie śmigac w 2- 3 moto. W razie "w" jeden drugiem pomoże. Będzie rzeź niewiniątek
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          #27
                          Ja biorę udział lajtowo , raczej jako turysta na oponach AT . Szkoda mi moto no i pewnie umiejętności jeszcze nie te Rajd traktuje jako zdobycie nowych umiejętności i sprawdzenie siebie. Więc jak ktoś chętny na turystykę to chętnie w parze albo większym gronie pojade. Nie będe pewnie ostatni ale dla mnie bardziej liczy sie ukończenie imprezy bez "ryski" na motorze i sobie
                          http://xtzclub.pl/attachment.php?attachmentid=817

                          Komentarz


                            #28
                            Jako ostatni z pewnością będziemy ja i Kwachu . Będziemy zbierać zagubionych

                            Komentarz


                              #29
                              Dodałem dziś do strony "Księgę Gości" . Mam nadzieję że ułatwi ona bezpośredni kontakt pomiędzy uczestnikami .

                              Komentarz


                                #30
                                24 kwietnia mój kumpel i do niedawna pracodawca bierze ślub :/ Prawdopodobnie pojadę, więc nie wyrobie się na start :/ W najgorszej opcji, przyjadę na miejsce mety spotkać się z całą resztą
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X