Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

8. SK+PL+CZ zraz SuperTénéré 11-13.9.2015

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Sie zrobił bałagan ,no cóż szkoda bo odpada fajna grupka ludzi co wnosili wiele do towarzystwa. Ale jak nie chcą to co zrobić ,głową muru nie przebijesz.Zobaczymy czy wszyscy będą wyłącznie na XTZ- tach.
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #92
      ???!

      - - - Zaktualizowano - - -

      A jak kolega z którego chciałem zabrać ma KTM-a...
      To też lipa?
      Ostatnio edytowany przez giani; 102.
      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

      Komentarz


        #93
        no to my se pojechali...

        Komentarz


          #94
          Tak jak w zeszłym roku, nie zapisywaliśmy się z Darkiem na liście ,ale byliśmy zdecydowani jechać na fajne spotkanie. Wczoraj wieczorem dość gwałtownie przeszła mi chęć na wyjazd do południowych sąsiadów.
          Zobaczymy,może pojedziemy gdzieś nad morze?
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            #95
            Może zróbmy tak ,zanim uznamy że ktoś rozwalił fajną imprezę poczekajmy czy się jakoś ustosunkuje do tego co się dzieje.Miałem nadzieję spotkać się z fajnymi znajomymi a widzę że będzie ciężko.Nawet przygotowałem regionalny specyfik w stylu śliwki Remiszewskiej i nie wiem czy będzie z kim wypić.
            Ostatnio edytowany przez mario_xt600; 365.
            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

            Komentarz


              #96
              Tylko XT , XTZ !!!

              - - - Updated - - -

              Kto nie posiadasz motocykl XT lub XTZ wyrejestrować!

              Komentarz


                #97
                Może kolega supertenere nie zrozumiał specyficznego żartu marcinajunaka więc nie mąćmy niepotrzebnie, nie twórzmy złego klimatu i poczekajmy na odpowiedź. A może właśnie zrozumiał żart i pociągną go dalej w stylu marcinajunaka a wy daliście się zrobić jak dzieci. Do tej pory nigdy nie było tak że kierownicy na innych motocyklach nie mogli przyjechać. W Gródku Kamaz był CZ-tą, były Trampki, KTM-y, BMW. W Czechach tak samo. Cierpliwości wszystko zapewne się wyjaśni niebawem i zakończy happy end-em.

                Oj myślałem się że to był tylko żart, kolego proponuję żebyś przemyślał i przedyskutował ten problem z forumowiczami Supertenere.sk bo tu mówimy o odmowie wjazdu naszym kolegom którzy co prawda już nie mają XT-XTZ ale należą do forum XTZ Club i są znani bardzo dobrze przez sporą część forumowiczów od długiego czasu.
                Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                Komentarz


                  #98
                  Jeśli inne moto nie są akceptowane to skoro mamy weekend zarezerwowany to zrobimy coś na spontana u nas? Ja bardzo liczyłem na to że się spotkamy wszyscy

                  Komentarz


                    #99
                    A może tak gdzieś w centrum Polski?

                    Komentarz


                      Trzeba brać taką okoliczność pod uwagę ,ale poczekajmy może sie coś zmieni
                      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                      Komentarz


                        Ja mam pomysł gdzie ale poczekajmy jeszcze chwilę.

                        Komentarz


                          Na pewno znajdzie się jakaś pensjuna w PL, wystarczy poszukać, kwestia tylko gdzie? Może faktycznie gdzieś w centrum żeby wszyscy mieli porówno?
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Bartek poczekajmy, weekend nadchodzi może przez te kilka dni oprzytomnieją koledzy Słowacy i zmienią stanowisko. Zastanawiam się tylko jak mam wytłumaczyć w razie W, moim szwagrom że nie jedziemy na Słowację tak czy inaczej gdzieś pojedziemy. Wyruszamy już w czwartek po pracy, po drodze zanocujemy w okolicy Wawki i rano starujemy dalej, kwestia tylko gdzie?
                            Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                            Komentarz


                              Junak Ty nie będziesz miał równo
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz


                                Przepraszam, a czy na forum jeszcze mogę być? bo jak nie, to zabieram mój "tyłek" (bo nie ma znaczka XTZ, tylko "motocykle...") i lecę w "inne" krzaki

                                Albo może nakleję sobie na SUczkę naklejki XTZ i się nie kapną ?

                                Ale Szczerze - odechciało mi się!! ja chciałam się spotkać z kolegami z forum - więc jeśli zaproponujecie gdzie indziej, - TEŻ PRZYBĘDĘ

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X