Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 750 3TD 1996r

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ 750 3TD 1996r

    Sprzedam bardzo zadbaną Super Tenere z 1996 roku z przebiegiem 32 000 km. Świeżo opłacone OC (do września 2015) i zrobiony przegląd (następny w październiku 2015) . Motocykl w moich rękach od 2010 roku, przez ten czas udało się zdziałać...

    Zregenerować układ hamulcowy: Nowe tarcze przód EBC tył NG, komplet klocków Galfer przód i tył, nowe oryginalne uszczelnienia tłoczków hamulcowych i trzpienie prowadzące klocki ( 6 szt) . Plus blaszka sprężynująca pod klocki w tylnym zacisku. Zaciski zalane nowym płynem hamulcowym. Moto hamuje jak nowe.

    W układzie napędowym zostały wymienione: zębatka na wałku zdawczym, rolki prowadzące łańcuch, komplet łożysk i uszczelnień tylnego koła i podkładki dystansowe na których uszczelnienia pracują. Łańcuch, tylna zębatka, zabierak w super stanie.

    Zawieszenie przednie zostało dokładnie rozebrane, wyczyszczone i zalane nowym olejem Yamalube.
    Tylny amortyzator dostał nowe dolne łożysko amortyzatora, śrubę i uszczelnienia. Wahacz nowe 2 tuleje, 2 łożyska igiełkowe i uszczelnienia. Kiwaczka nowe 2 łożyska igiełkowe i 1 tuleje, uszczelnienia. Reszta łożysk i tulejek w idealnym stanie wyczyszczona, nasmarowana i złożona do kupy z powrotem..

    W październiku 2013 przy przebiegu 31 000 km silnikiem i gaźnikami zajęło się Moto 46 w Szczecinie : Regulacja luzów zaworowych, sprawdzenie łańcuszka i napinacza rozrządu, czyszczenie i synchronizacja gaźników i ustawienie poziomu paliwa. Silnik pracuje jak zegarek...

    Do moto dorzucam nowy aku bosh jeszcze nie zalany kwasem ( ten w moto też działa jest z 2013 roku), zapasowy nowy komplet tulejek dystansowych tylnego koła z nierdzewki, dystanse dotoczone z aluminum do przedniego zawieszenia ( jak dobrze pamiętam 35 mm) aktualnie wyjęte i wiele innych części...

    Cena: 9 500 zł do minimalnej negocjacji. Wysoką cenę argumentuje sporą sumką pieniędzy jakie zainwestowałem w moto ( hamulce ok 1000 zł, łożyska i uszczelnienia wahacza faktura ponad 1000 zł, serwis w ASO kolejny 1000 zł ) a których już nie odzyskam, biorąc pod uwagę że dałem za nią w 2010 dziewięć tys zł.

    11.jpg
    22.jpg
    33.jpg
    44.jpg
    55.jpg
    66.jpg
    DSC_1662.jpg
    DSC_1678.jpg

    - - - Zaktualizowano - - -

    Jak coś zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia w dobrej jakości na e-mail. Jakieś pytania to pytajcie, mogę podać nr tel. odpowiem na wszystkie pytania. Jakieś inne zdjęcia, z przeprowadzonych napraw posiadam mogę je wysłać... przykładowe 2013-10-01 20.17.44.jpg2013-08-19 20.17.09.jpg2013-08-19 20.16.15.jpg2013-04-05 19.13.03.jpg2013-04-05 19.10.07.jpg2013-03-08 19.55.46.jpg jest tego więcej.
    Ostatnio edytowany przez heniek_102; 395.

    #2
    32tyś przebiegu w 18letnim moto? I do tego nowe tarcze były potrzebne?
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      Stare tarcze są do wglądu, nie posiadają rantu. Jeśli chodzi o przód to wymieniłem je ponieważ jedna z nich była delikatnie krzywa, zwichrowana czy jakoś tak, druga była w porządku ale jak wymieniać to komplet. Tylną była przeorana przez poprzedniego właściciela bo jeździł bez okładzin na klocku i ją przeorał. A ja wole mieć sprawne hamulce więc zrobiłem jak zrobiłem.
      Ostatnio edytowany przez heniek_102; 395.

      Komentarz


        #4
        Kurde - piękna jest.

        Komentarz


          #5
          Nie powiem że nie DominikK. Moto się pięknie prezentuje i świetnie jeździ. Wizualka i mechanika ogarnięta, jeśli nie uda mi się jej sprzedać to w zimę postaram się ją troszkę doposażyć żeby się nadawała w dalszą podróż. Chciałbym zamontować podstawkę centralną, olejarkę, przewody w stalowym oplocie i stelaże pod sakwy. Wtedy będzie można ruszać gdzieś dalej.

          Komentarz


            #6
            Na prośbę jednego z przeglądających odkopałem fakturę na części które zostały zamontowane do wahacza i nie tylko. I wydębiłem od serwisu Yamahy druk zlecenia serwisowego Teresy.

            Faktura za części
            004.jpg005.jpg

            Zlecenie serwisowe
            006.jpg

            Przepraszam za słabą jakość dodawanych zdjęć ale nie potrafię tego lepiej wykonać, jeśli ktoś chce to podeślę na e-mail w lepszej jakości...
            Ostatnio edytowany przez heniek_102; 395.

            Komentarz


              #7
              Odświeżam temat, jakby ktoś szukał czegoś dla siebie pod choinkę... Poniżej link do albumu ze zdjęciami w lepszej jakości
              https://picasaweb.google.com/1118865...eat=directlink

              Komentarz


                #8
                Moto wstępnie zarezerwowane dla kolegi Ganzes. Gdybyś zmienili zdanie albo zaszły jakieś zmiany proszę o kontakt.
                Pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Można prosić o zamknięcie tematu. Moto znalazło nowego właściciela, niech służy.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X