Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyba!! POMOCY!!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szyba!! POMOCY!!!!

    Koledzy. Właśnie w głupi sposób przewróciłem moto i rozsypała sie szyba. Czy ktoś z Łodzi lub bliskich okolic moze mnie poratować i odsprzedać coś ze swoich zapasów?? Szukam turystyczną szybę, nową lub używaną. W czartek wyjazd i z allegro może nie dotrzeć do mnie.
    Z góry dziekuję za wszelką pomoc.
    Pozdrawiam

    #2
    Następny
    Regulamin działu czytał?
    Czy szyba jest elementem, który cię unieruchamia, masz jakąś kontuzję, jesteś na mongolskim stepie?
    Wstaw karton, podjedź do hurtowni pleksy, kup metr, wytnij i jedziesz.
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Szyba już zdobyta.
      Kolego rootolf!
      Wyjeżdzam właśnie swoim moto do Rumunii. Propozycja jazdy z kawałkiem kartonu czy pleksi nie zadowoli chyba nikogo. Jestem estetą !!! to po pierwsze, a po drugie nie chce mi sie robić ponad 2 tys km w taką pogodę bez szyby, żeby mi wiało w mój 50 letni łeb!
      Szukałem pomocy tutaj i znalazłem. Chyba temu ma też służyć to forum? Dla kolegi rootolf jestem kolejnym załamaniem (tak odbieram tą emotikonkę)
      Pozdrawiam
      T.F.

      Komentarz


        #4
        Gratulacje i miłej wycieczki!

        Nie unoś się niepotrzebnie, ponieważ ten dział został stworzony w celu pomocy w sytuacjach bez wyjścia (wypadek,awaria w trasie) - moim zdaniem szyba nie jest elementem z którym nie można sobie poradzić używając standardowych procedur - taką informację wystarczyło zamieścić w dziale "kupię" z dopiskiem - "pilnie" . Bardzo dobrze że udało się znaleźć pomoc na forum i możesz cieszyc się wyjazdem - pamiętajmy jednak o tym że jest to dział RATUNKOWY!!! - nie róbmy z niego giełdy!

        PS - jak już wrócisz to napisz o swoich wrażeniach

        Komentarz


          #5
          Masz rację. Nie przesiaduję przed kompem i dlatego tak na gorąco wstawiłem info w tym dziale. Był pośpiech. Zmiana opon, łańcucha, zębatek, siemeringów na przednim zawieszeniu, a tu jeszcze rozwalona szyba. Sytuacja opanowana !!
          Pozdrawiam

          Komentarz

          Pracuję...
          X