Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przecinka u Zbigniewa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przecinka u Zbigniewa

    Panie Junaku czy każdy szlak wzdłuż linii wysokiego napięcia to przecinka??
    W niedzielę znalazłem takie coś. TE słupy są na górkach, niezła jatka
    Proszę nie zwracać uwagi na ten mały motorek, takim to łatwizna.
    Załączone pliki

    #2
    Zbychu, nie podałeś daty kiedy impreza w Rajcu? za dwa tygodnie?

    Komentarz


      #3
      Impreza jest 19-tego, ale to chrzciny córeczki Patryka
      Nieśmiało mieliśmy pojeździć tam 18-tego (w sobotę), ale w razie W kto będzie wódką polewał. Synowa jakoś dziwnie na nas patrzyła jak mówiliśmy na ten temat
      pozdr.

      Komentarz


        #4
        Przecinka to przecinka, nie ważne gdzie, ważne że są słupy
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          No bo panie las tam był, ale teraz to tak z kilometr ta "przecinka" ma szerokości...

          Komentarz


            #6
            w mooorde fajne to mosz chopie

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
              Zbychu, nie podałeś daty kiedy impreza w Rajcu? za dwa tygodnie?
              Nie podałem daty bo to do obgadania.
              Ta piaskownica to tylko część stukilometrowej trasy którą wtedy objechałem. Miejscami trasa idzie mokrymi łąkami, jak sucho to dobrze, ale jak popada to jest nie wesoło i jeden przejazd gdzie "laksa po klamki" jak mawia nasz jeden kolega Może się zdenerwować, zbulwersować, zestresować... Ale by się wydzierał
              Są dwie rzeki na 60-80cm głębokie. To wszystko chyba bardziej na lato.
              Ale spotkać się możemy i to niebawem.
              pozdr.

              Komentarz


                #8
                Zbychu? Możesz pokazać na mapie gdzie znajduje się to miejsce?

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                  Zbychu? Możesz pokazać na mapie gdzie znajduje się to miejsce?
                  Nie umiem, chyba że palcem.

                  Ta piaskownica to Radom Wincentów-Silikaty wyrobisko po-cegielniane. Jechałem od siebie z Rajca na zachód wzdłuż rzeczki Pacynka po prawej. Przez Lesiów (oczyszczalnia) i tory kier. Warszawa. Ogólnie tereny po-przemysłowe, nikt nikogo nie gania. Całe radomskie towarzystwo quadowców, crossowców, endurowców tam jeździ.
                  pozdr.

                  Komentarz


                    #10
                    Wiem gdzie to jest miałem plan narysować trasę w Warszawy do Radomia zachaczając przez ten teren

                    Komentarz


                      #11
                      Swego czasu to jeździliśmy wzdłuż torów do Warki, potem wzdłuż Pilicy do Białobrzegów i z powrotem szuterkami do Rajca...

                      @Siedlar pojeździmy tam, pojeździmy...

                      pozdr.

                      Komentarz


                        #12
                        Nie zapomnijcie o chłopakach z Krakowa. Łysy chce walić ogniem z (Du.....) XR-ki

                        Komentarz


                          #13
                          No to kiedy to spotkanie? Kombinuj Zbychu, bo muszę grupę dywersyjną naszykować
                          ... i kata znów popsuć...
                          Sowizdrzał
                          KTM 750 6T
                          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                          Komentarz


                            #14
                            triathlon z motocyklami

                            W ub. weekend byłem na fajnej imprezie http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&...78597519,d.bGQ
                            Dla amatorów U mnie bieganie byłoby problemem, ostatnio biegałem jakieś pół wieku temumoto iron man radom 2014 013.jpgmoto iron man radom 2014 011.jpgmoto iron man radom 2014 010.jpgmoto iron man radom 2014 004.jpgmoto iron man radom 2014 003.jpgmoto iron man radom 2014 002.jpgmoto iron man radom 2014 001.jpg

                            Nowość była udana i w przyszłym roku powtórka

                            pozdr.

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Nie anonsowałem imprezy wcześniej bo nie wiadomo było jaka pogoda i frekwencja...

                            Była jedna XTZ 750 bordowa na WM... blacha ( z kluczykiem w stacyjce)

                            @Sowizdrzał jeździło paru małolatów między innymi Wojtek Kucharczyk na Ktm 80, on by nauczył Twoje dziewczę jeździć

                            U mnie nie wiem kiedy przecinka, chyba w przyszłym roku...

                            Następny weekend Wszystkich Świętych...

                            Nastepny tj. 11.11.2014 jestem w Szczawnicy na trialce i rowerach
                            Po twardym (zmrożonym) ja odpadam, jeszcze chcę trochę pożyć

                            Komentarz


                              #15
                              Jak mi się będzie nudzić 1ego to wybiorę się wzdłuż torów w Twoją stronę
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X