Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naklejki sonauto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Naklejki sonauto

    Witam ,od jakiegoś czasu poszukuje w Polsce naklejek do kolejnej repliki Sonauto,temat był wielokrotnie wałkowany ale...Wiem że są na ebayu ,(Litwini też kopiują) itp,może ktoś z Was posiada ten komplet lub pomoże w ich ściągnięciu oczywiście odplatnie z nawiązką .

    #2


    a ściągnąć może Ci to mój brat, od niedawna, podobnie jak ja Tenerowiec www.kupujemywniemczech.pl Z tą nawiązką to się już z nim dogadasz

    Komentarz


      #3
      Witam
      Też zmieniam barwy na sonauto. Mam pytanie. Naklejki do których dotarliście, to wersja pod lakier bezbarwny, czy po prostu naklejane na lakier bez klaru na całości?.

      Komentarz


        #4
        Cześć ,w moim przypadku naklejki nakleiłem na kolor ,później poszedł na to bezbarwny ,jeżeli będziesz to robił sam ,to uważnie i nie za grubo nakładaj bezbarwny ,lubi się zlać przy naklejkach ale efekt lepszy niż naklejenie wzorów na bezbarwny

        Komentarz


          #5
          Jutro podam namiary na kpl naklejek z paskami na zbiornik i boczki.Można będzie zamowić za śmieszne pieniadze.
          Ostatnio edytowany przez mx-wulkan; 9.

          Komentarz


            #6
            Super!! Czekam na namiar. Naklejki chce mieć pod klarem. Pod koniec lat osiemdziesiątych serwisowałem nieliczne wtedy "japonczyki". Wtedy oryginalne naklejki to były w zasadzie cienkie kalkomania idealne pod klar. Domyślam się, że te aż tak delikatne nie są, ale Mario dał radę położyć bezbarwny, czyli powinno być ok.

            Komentarz


              #7
              Komplet naklejekSONAUTO. Firma ADBER tel do szefa 502080410 Mają folie pod lakier 40 mikronow.Dzwonić dowiadywać się jaka cena.Ja za pierwszy projekt zapłaciłem,wiec kazdy zamawiajacy stawia piwo przy najbliższym spotkaniu

              Komentarz


                #8
                Dzięki, jutro dzwonię...

                Komentarz


                  #9
                  Odgrzewam kotleta . Gdzie można nabyć takowe naklejki ?

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  I pytanie jaki kolor malowania pod te naklejki ? Jaki to kod z palety Ral ?

                  Komentarz


                    #10

                    albo ebay "adesivi kit xtz 750 sonauto"



                    Ral 5010

                    Komentarz


                      #11
                      fenkju

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                        Komplet naklejekSONAUTO. Firma ADBER tel do szefa 502080410 Mają folie pod lakier 40 mikronow.Dzwonić dowiadywać się jaka cena.Ja za pierwszy projekt zapłaciłem,wiec kazdy zamawiajacy stawia piwo przy najbliższym spotkaniu
                        A jak ma się sprawa po tylu latach ? Dalej aktualne czy już niekoniecznie ?

                        Komentarz


                          #13
                          okleina w trakcie testów, więcej tutaj - http://www.xtzclub.pl/threads/14601-...hlight=sonauto
                          sigpic

                          Komentarz

                          PracujÄ™...
                          X