Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: strona o XTZ 750

Member
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie strona o XTZ 750

Witam
    W ramach chwili wolnego czasu zrobiłem taką stronę: http://xtz750.pl
    Konstruktywne uwagi mile widziane

ex enduro904 Avatar Janas_WaWa
    Motocykl
    była mała Teresa teraz jest duża

Domyślnie

Gratulacje za stronę, że miałeś zaparcie aby coś takiego stworzyć Podpowiem tylko że simering od ślimaka prędkościomierza jest do dostania, i mam małe "ale" do cięcia mocowania gmola. Fajnie się czyta i życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu stronki. Jeżeli nie widziałeś warto zajrzeć na stronkę http://yelon.pl/. Dawno nie było nowych wpisów ale dotychczasowe opisane z wyjątkową dokładnością

Member
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

Tak widziałem stronkę yelon.pl. Kolega bardzo dokładnie i starannie przygotowywał swoją Tereskę. Jestem pełen podziwu. Co do cięcia gmola tez się wahałem ale jak mi się odciskała na nim noga luzem to zastanawiałem się co będzie jak mi ją przygniecie. Ponadto rurka przechodziła dość blisko pompki paliwa. wystarczyło aby się wgięła i po pompce.

Member
    Motocykl
    ST 750 1990r.

Domyślnie

Cytat Napisał T_F Zobacz post
    Tak widziałem stronkę yelon.pl. Kolega bardzo dokładnie i starannie przygotowywał swoją Tereskę. Jestem pełen podziwu. Co do cięcia gmola tez się wahałem ale jak mi się odciskała na nim noga luzem to zastanawiałem się co będzie jak mi ją przygniecie. Ponadto rurka przechodziła dość blisko pompki paliwa. wystarczyło aby się wgięła i po pompce.
    Gdzie kupiłeś rurki narzędziowe?

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Możesz na stronkę wrzucić odnośnik do naszego forum
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Member
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

Oczywiście w kilku miejscach podkreśliłem skąd zaczerpnąłem niektóre informacje i co warto przeczytać - z linkami. Mogę dodać na główną jeśli trzeba nie ma problemu. Czy można wykorzystać logo forum?
    Rurki narzędziowe kupiłem w sklepie boxer-parts.eu - http://www.boxer-parts.eu/motokeg_po...,148,5545.html Mają drobną wadę - gwint lubi się przycinać przy zakręcaniu i dekielek zakreca się krzywo, ale można się do tego przyzwyczaić.

Uprawnienia