Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A ty gdzie pojedziesz w 2015?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A ty gdzie pojedziesz w 2015?

    Nowy rok nowe marzenia. Tradycyjnie pytam jakie macie plany na 2015?
    Gdzie planujcie zabrać swoje babcie Teresy ich młodsze siostry i inne pomarańczowe zarazy?

    #2
    1. Karelia i Murmansk.
    2. Kupuje opony na kostkach (a nawet cale kola zeby bylo szybciej) i zaczne smielej eksplorowac okolice.
    3. Mazurskie lasy
    4. Zloty XTZ jak sie uda
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #3
      Na razie tylko palcem po mapie, bo teresa w rozsypce Jak poskładam to z 2-3 wyjazdy, Rumunia, Gruzja, jesienią być może środkowa/południowa Albania, jeśli się znajdzie czas/pieniądze/chętni. Jak czytam różne fotorelacje, to w skrócie można rzec, że tylko wokół komina

      Komentarz


        #4
        To i tak piękny plan Trzy wypady - zazdroszczę! Muszę w pierwszej części roku przetestować nowe moto...i jesienią jakiś bałkański trip

        Komentarz


          #5
          Czeczen a co kupiłeś? Nic się nie chwalisz!

          Komentarz


            #6
            Ja koło połowy czerwca zamierzam przejechać pare bałkańskich krajów 4000-5000 kilometrów

            Komentarz


              #7
              My planujemy jakąś Rumunię (może Artur nas zabierze ) a w lipcu Kirgistan i Tadżykistan, oczywiście jakieś zloty i jak zostanie coś urlopu może coś się jeszcze wymyśli, np Bałkany jeszcze raz . Teraz trzeba Marioli TT'ke przystosować i wyremontować żeby nie było stresu zobaczymy jak się sprawdzi w dalekiej podróży w porównaniu do trampka

              Komentarz


                #8
                jedyne co narazie zaplanowalem to mniej wiecej urlop na przelom sierpnia i wrzesnia 3 tyg. i teraz sie zastanawiam jaki kierunek obrac
                Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

                Komentarz


                  #9
                  ja na początek na zlot na Jasnej Górze (blisko mam) potem jak się uda to na jakiś zlot xtz i może się wybiorę na woodstock w tym roku motocyklem,od 6 lat tam jeżdżę a motocyklem nie byłem więc fajnie by było.Pewnie się jeszcze plany pozmieniają ale na razie tyle.

                  Komentarz


                    #10
                    Ja chyba wybiorę się w tym roku w Góry Świętokrzyskie

                    Komentarz


                      #11
                      Ja jak wszystko pójdzie dobrze, tak w połowie maja chce ruszyc przez Chorwacje, Albanie do Grecji a wracając, zachaczyć o Rumunie. Całość koło miesiąca, budżetowo. Tylko żona troche kreci nosem że jadę sam - troche się o mnie chyba boi. Jadę sam bo nikt kogo znam nie ma tyle wolnego, albo nie jeździ tak wolno jak ja. Jak ktoś w tym terminie (maj - czerwiec) rusza gdzieś na około miesiąc, i szuka kompana to mogę zrewidować swoje plany. Wyjazd poza Europe ze względu na koszty niestety odpada.
                      Ostatnio edytowany przez pyton33; 599.

                      Komentarz


                        #12
                        Koniec maja na Stelvio, a potem w sierpniu chcę jechać do Czarnogóry a kuzyn ciągnie mnie dalej do Maroka, trochę obsrany jestem bo 5 lat w siodle nie siedziałem

                        Komentarz


                          #13
                          Ja chcialbym w lato (sierpien) ponownie wyruszyc do Rumunii.Moze uda mi sie znow dolaczyc do kogos i wyruszyc w pare moto .

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez SUPERDEJW Zobacz posta
                            Koniec maja na Stelvio, a potem w sierpniu chcę jechać do Czarnogóry a kuzyn ciągnie mnie dalej do Maroka, trochę obsrany jestem bo 5 lat w siodle nie siedziałem
                            odważnie z tym Marokiem w sierpniu... koszmarnie gorąco będzie. Ale przynajmniej palnik gazowy będzie zbędny

                            Komentarz


                              #15
                              Rumunia wzywa !!!! w tym roku musi się udać

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X