Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A ty gdzie pojedziesz w 2015?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    nie ma nic niebezpiecznego w jezdzeniu po Kosovie (teoria). Jedyna lipa to dodatkowe ubezpieczenie. Ba, mowia tak nawet Serbowie mieszkajacy niedaleko "granicy".

    Ani po dolinie Preszewskiej (tested myself).

    - - - Zaktualizowano - - -

    nie ma nic niebezpiecznego w jezdzeniu po Kosovie (teoria). Jedyna lipa to dodatkowe ubezpieczenie. Ba, mowia tak nawet Serbowie mieszkajacy niedaleko "granicy".

    Ani po dolinie Preszewskiej (tested myself).
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
      Jedyna lipa to dodatkowe ubezpieczenie
      żadnego dodatkowego ubezpieczenia nie potrzebowałem, a serbowie o kosovie......to sobie mogą....
      sigpic

      Komentarz


        #33
        wpuscili Cie bez ichniego OC? Bo każda (polska) zielona karta jaka widzialem ma wylaczenie Kosova z tego powodu trzeba na granicy wykupic ichnie.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #34
          ja mam niemiecką zieloną kartę i Kosowo mam jako Serbie na tej karcie, żadnych problemów nie miałem na granicy
          sigpic

          Komentarz


            #35
            hmmm ja tez miałem problem na granicy zabrali nam paszporty i powiedzieli ze musze wykupić ich zieloną karte za 16 eurojak to zrobilsimy to wtedy nam oddali i droga wolna!!

            Komentarz


              #36
              ja w zeszlym roku wjechalem bez dodatkowego ubezp.

              Komentarz


                #37
                A my w zeszłym roku musieliśmy zapłacić. Przekraczaliśmy granicę z Albanii. Kosowo raczej bezpieczne ale trochę dziwna atmosfera jest. Spaliśmy jedną noc w małym hoteliku. Po zapytaniu o parking powiedzieli nam że mamy wjechać do środka hotelu i motocykle stały na kafelkach w holu!!! A wieczorem oglądaliśmy finał piłkarskich mistrzostw świata na centralnym placu miasteczka razem z tłumem Kosowian.

                Komentarz


                  #38
                  dobra, dzis lece do Gruzji i jutro ruszam do Iranu.

                  jak ktoś korzysta to zapraszam do śledzenia relacji na żywo:


                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz

                  PracujÄ™...
                  X