Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z linka ssania xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z linka ssania xtz 660

    witka, dziÅ› odpalalem tenerke i wyciaglem za mocno ssanie
    linka sie zerwala i teraz pytanie czy nowa jest z tym grzybkiem co na kierownicy
    czy to trzeba jakos zakuć do tego grzybka i gdzie mozna kupic, a moze ktos ma ??

    #2
    Ja dzisiaj ten problem przerabiałem. też potrzebowałem linkę, bo miałem uszkodzoną w pancerzu zatartą. Kupiłem używaną z xtz 660 z ułamanym mocowaniem i z dwóch linek wyrzeźbiłem jedną. Zastanawiałem się nad zakupem nowej linki od skutra



    wygląda podobnie. Dzwoniłem do gościa pytałem ile wystaje linka poza pancerzem, zmierzył mi i powiedział że 50mm, u mnie było 60 więc trzeba by 10mm skrócić ewentualnie pancerz, lub gość inaczej mierzył. Kup na próbę i zobaczysz, napisz jak to jest z nią naprawdę, może będzie pasowac.

    Komentarz


      #3
      Jak dalej będzie problem Lucass ma w ofercie http://xtzparts.com/index.php?id_pro...duct&id_lang=7 albo podjedz do magika żeby dorobił .

      Komentarz


        #4
        170 zł za linke to chyba lekka przesada.. tam nie jest nic skomplikowanego zeby tyle kosztowalo.. hmm
        moze podpasuje ta linka od tego skutera wyglada podobnie tylko zeby wymiary sie zgadzaly i bedzie ok

        Komentarz


          #5
          Ale jest napis Yamaha a to już kosztuje drogo jak pasuje od skutera zakładaj w końcu to nie łańcuch
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #6
            dokladnie tak jak mowisz.. a moze juz ktos przerabiał temat i wie od czego podpasuje moze z inne modelu bo tez widze ze sa podobne..

            Komentarz

            PracujÄ™...
            X