Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[K] XTZ 750 lub 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Drogi masz dwie. Tania i droga. Tania nie musi być tania. A droga nie musi być dobra. Jak podjąć decyzję - z głową.

    Kup za 5000. Pewnie ze 3 - 6 wydasz by mieć "cukiereczka". Jak silnik zdrowy, plastiki też - można sie bawić. Zrobić pod siebie.

    Kup za 7000 - 8000 to pewnie ze 2 - 3 wydasz (może nie od razu ale wydaje się zawsze).

    Policz koszty. Np. zestaw tarcz na przód. Gaźniki (komplet z membranami). Napęd. Opony. To co wymieniłem to jeszcze nie gruba robota. A kosztuje.

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
      Policz koszty. Np. zestaw tarcz na przód. Gaźniki (komplet z membranami). Napęd. Opony. To co wymieniłem to jeszcze nie gruba robota. A kosztuje.

      To właśnie pakiet startowy, więc nie wiem nad czym się tu zastanawiać, nikt nie mówił że będzie łatwo i tanio, motocykl to zabawka dla niektórych za droga ale się do tego nie chcą przyznać i drutują albo jeżdżą na struclach.
      Ale trzeba pamiętać że na bezpieczeńśtwie nie warto oszczędzać.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        To właśnie pakiet startowy
        Tak, i myślałem, że po zakupie moto do pełni sezonu zrobię pełny serwis. Będzie wtedy zastrzyk $ i druga żecz wiem co i kiedy w tym pakiecie startowym wymieniłem. Lecz do myślenia dał mi rootolf

        Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
        Chcesz powiedzieć, że jak motocykl będzie miał łyse opony, zjechany napęd i klocki na wykończeniu to będzie dla Ciebie w porządku? Mi się wydaje, że to świadczy o właścicielu i jak podstawowe rzeczy eksploatacyjne zaniedbał, to strach pomyśleć co może siedzieć w motocyklu, także trochę błędne koło
        Dobra dzięki serdeczne wszystkim za porady na temat kupowania, bo nie kruży tracą cierpliwość Zaczynam wychodzić na człenia, który chce wyrwać moto igła za bezcen z tego co się dowiadywałem na temat cen to za ta kwotę można obiecującą ST
        Mam tylko nadzieję że jak znajdę coś w cenie i poproszę o ocenę to pomożecie. I jak nadszarpnąłem czyjąś cierpliwość to przepraszam
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta

        Moja pomalutku siÄ™ wyczerpuje

        Komentarz


          #34
          Nie pisz po pijaku bo tych błędów nie da się czytać....

          Co to jest "człoń"?
          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

          Komentarz


            #35
            Co to jest "kruży"...........???
            ...

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez nemo Zobacz posta
              Nie pisz po pijaku bo tych błędów nie da się czytać....

              Co to jest "człoń"?
              Każdy człowiek, który potrafi czytać ze zrozumieniem, wie również na czym polega wnioskowanie z kontekstu... i człowiek, który buduje pięknie zdania, a później pytania typu: "co to jest człoń / kruży" po prostu szuka dziury w całym.. żeby tylko przysłowiowo dosrać innemu.. dziękuje

              - - - Zaktualizowano - - -

              Sorry Bania221 za offtop

              Komentarz


                #37
                Czytać ze zrozumieniem wydaje mi się że potrafię, dbajmy o poziom wypowiedzi.

                Przepraszam za off top
                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                Komentarz


                  #38
                  6283efdc546be7de046acf642e388050c06f0845.jpg

                  Komentarz


                    #39
                    Bhee jakbym chciał porozmawiać o poprawnej pisowni, to bym znalazł sobie forum dotyczące prawidłowej pisowni. Poprosiłem o porady ludzi którzy są pasjonatami XTZ i ogólnie motocykli. Jak zwykle znajdzie się paru mądrych, którzy chcą się dowartościować i będą wytykali pierdoły, nie mając pojęcia o temacie w którym piszą. Ach szkoda słów.
                    A jeżeli kogoś uraziłem swoją tragiczną znajomością ortografii i gramatyki. To ja również nad tym ubolewam i staram się jak mogę bo szanuję swój ojczysty język. Uważam, że moja pisownia nie jest aż tak straszna. Zauważyłem tych parę byków, lecz z pośpiechu nie poprawiłem. Ja nie czytam tysiąc razy tego co piszę, może to błąd ale ja bym nikomu wytykał i nie wyolbrzymiał tego aż tak.
                    Tak więc dziękuję bardzo wszystkim którzy rozświetlili mi umysł odnośnie XTZ i jeszcze raz proszę o wsparcie w poszukiwaniu motocykla dla mnie.
                    Ostatnio edytowany przez Bania221; 3482.

                    Komentarz


                      #40
                      I znowu ja siÄ™ przypominam.
                      Bardzo poważnie rozważam wyjazd na oględziny tych motocykli czy jest ktoś z okolic w których znajdują się te egzemplarze ? Może ktoś już oglądał ?
                      Ogromna prośba o pomoc w wyborze
                      1. http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...tml#3579c03364
                      2. http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M4197592.html
                      3. http://otomoto.pl/honda-xrv-rd04-afr...-M4236801.html
                      4. http://allegro.pl/honda-africa-xrv75...096765597.html

                      Komentarz


                        #41
                        Jeżeli chodzi o Afre z Lubania to jest ona chyba od kolesia z afrykańskiego forum który sprowadza motocykle i są one bardzo pewne najlepiej wskocz na forum afryki i tam się dopytaj

                        Komentarz


                          #42
                          Pierwszy opisywany juz chyba kilka razy. Drugiego podobno już nie ma. Trzeci i czwarty to nie to forum.

                          Komentarz


                            #43
                            Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                            Pierwszy opisywany juz chyba kilka razy. Drugiego podobno już nie ma. Trzeci i czwarty to nie to forum.
                            To sobie pogadaliśmy. Ha ha Dzięki.

                            Komentarz


                              #44
                              Znowu mam pytanko zna ktoś jakieś opinie o sprzedającym http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-supe...tml#ddaa0de54a chodzi mi o konkretnie tą TERESE jak by ktoś coś wiedział lub oglądał PILNA prośba i info

                              Komentarz


                                #45
                                Dzięki moto kupione temat do zamknięcia

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X