Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole do xtz750 (nasze polskie)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Prace idą naprzód kilka kompletów już pospawane,niestety z ważnych przyczyn Darek musi zawiesić prace na 2 tygodnie,tak że proszę uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze do połowy lutego.Każdy który jest na liście zostanie poinformowany o terminie wysyłki.Proszę o wyrozumiałość.

    Komentarz


      #77
      Guliwer, opróżnij skrzynkę PW. Wysłałem Ci 2 wiadomości i ciągle maja status nieprzeczytane...

      Komentarz


        #78
        Skrzynkę opróżniłem więc próbuj ale nawet przed przychodziły do mnie wiadomości

        - - - Zaktualizowano - - -

        Lista numer 3 jest już pełna,termin realizacji luty,wszyscy którzy są na liście zostaną osobiście poinformowani o dokładnym terminie przesyłki z gmolami.Następni chętni mogą się wpisywać na listę numer 4 termin realizacji marzec.

        Komentarz


          #79
          Po niedzieli Darek będzie rozsyłał czarne gmole z listy numer 3,jedna sztuka białych nie wróciła jeszcze z malowania,przed wysyłką będzie dzwonił do każdego z listy.Kto chętny jeszcze na gmole proszę się szybko decydować,są już 3 osoby na liście nr.4,jak się znajdą jeszcze dwie to Darek ruszy z produkcją,termin realizacji marzec.

          Komentarz


            #80
            Dzięki, doszły dzisiaj.

            Komentarz


              #81
              Do mnie też Jak zamontuję to wrzucę foty

              Komentarz


                #82
                U mnie też już czekają na montaż

                Komentarz


                  #83
                  Witam,

                  Kolejne czekają do wysyłki.

                  Lita nr 4 otwarta

                  Ostatnio edytowany przez darkojak; 4032.

                  Komentarz


                    #84
                    Tak się prezentują po założeniu:
                    20160310_101116.jpg20160310_101146.jpg20160310_101201.jpg

                    Pasują fajnie, ale musiałem obrócić klakson żeby dało się je zamontować. Może akurat u mnie ktoś przy nim wcześniej rzeźbił i stąd komplikacje. Ale udało sie zamontować i jest git

                    Komentarz


                      #85
                      Jako całość prezentują się bardzo ok. Marian powiedz cos więcej co tam za kolektory masz? Wyglądają na nierdzewkę.

                      Komentarz


                        #86
                        Wyglądaja dobrze, siedza dobrze, mam nadzieje że się nie przydadzą Kolektory faktycznie z nierdzewki, były już zamontowane gdy kupiłem. Ktoś wcześniej trochę w nią przyinwestował; dodał przewody w oplocie, scottoilera. Wcześniej jeżdziła w Szwajcarii.

                        Komentarz


                          #87
                          Czy jest jeszcze możliwość kupienia takich gmoli? Sezon za pasem a motocykl goły więc jestem mocno zainteresowany.

                          Komentarz


                            #88
                            Zamieszczone przez saper Zobacz posta
                            Czy jest jeszcze możliwość kupienia takich gmoli? Sezon za pasem a motocykl goły więc jestem mocno zainteresowany.
                            Tak jak pisałem lista Lista nr 4 otwarta. Wysłałem info na priv

                            Komentarz


                              #89
                              Dopisuje się*do listy nr 4. Czekam na informacje.

                              Pozdrawiam

                              Komentarz


                                #90
                                Setyta,jeśli chcesz się dopisać do listy nr 4 to wyślij do mnie albo do Darka dane do wysyłki i numer telefonu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X